Biuro prasowe

BIZNES 2015-03-25

Przepis na wiosenną motywację

Najnowsze badanie „Potencjał rynku świadczeń pozapłacowych”[1] pokazuje, że aż 43% firm wręcza swoim pracownikom podarunki z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy oraz na wiosnę.
czytaj więcej
BIZNES 2015-03-24

APS SA szuka młodych talentów na Targach Praktyk i Staży 2015

Notowana na NewConnect białostocka spółka Automatyka Pomiary Sterowanie SA prezentuje swoją ofertę na targach Targach Praktyk i Staży, zorganizowanych przez Biuro Karier Politechniki Białostockiej. To sposób firmy na pozyskiwanie kompetentnych kadr inżynieryjnych
czytaj więcej
BIZNES 2015-03-24

10 slajdów do sukcesu

Masz pomysł na biznes, zebrałeś zespół ludzi, którzy chcą Ci pomóc w jego realizacji. Jedyne czego teraz potrzebujesz to ktoś, kto w Was uwierzy i zechce zainwestować.
czytaj więcej
BIZNES 2015-03-23

Outsourcing w MSP – wygrywają ci, którzy rozwijają biznes

Outsourcing takich procesów jak rachunkowość, czy nadzór nad sprawami kadrowymi pozwala przedsiębiorstwu na obniżenie kosztów prowadzonej działalności przy jednoczesnym wzroście jakości i koncentrację na strategicznych działaniach, wyróżniających firmę na tle konkurencji.
czytaj więcej
BIZNES 2015-03-23

Strefa ekskluzywnych spotkań konferencyjnych w Manor House SPA

Organizatorzy konferencji i szkoleń niezmiennie prześcigają się w oferowaniu coraz bardziej wymyślnych atrakcji, które spowodują, że uczestnicy takich spotkań przyjadą właśnie do ich ośrodka szkoleniowego czy hotelu.
czytaj więcej
BIZNES 2015-03-20

XI World Hosting Days 2015 – największe międzynarodowe wydarzenie usług IT

W dniach 24-26 marca w Niemczech odbędzie się XI edycja World Hosting Days - największe międzynarodowe targi branżowe usług IT. O chmurze obliczeniowej, usługach IT i bezpieczeństwie danych mówić będzie m.in. Steve Wozniak, Edward Snowden i Sarah Harrison z WikiLeaks.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2015-03-20

Wynajem biura - bezpośrednio, przez agenta czy z doradcą do spraw nieruchomości?

Wynajem biura - bez pośrednika, przez agenta czy może z doradcą do spraw nieruchomości?
czytaj więcej
Firma BIZNES 2015-03-18

Schindler- stabilny rozwój i rosnący zysk

Schindler utrzymał przyjętą w 2014 r. strategię rozwoju, notując bardzo dobre wyniki w czwartym kwartale.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2015-03-18

Nowa „ustawa konsumencka” – kres telemarketingu czy nowy początek?

Nowa ustawa konsumencka narzuca dodatkowe obowiązki sprzedawcom internetowym oraz telemarketerom, niejednokrotnie wykluczające kontynuację ich dotychczasowego modelu biznesowego. Wielu ekspertów tuż po wejściu w życie nowej ustawy zapowiadało „koniec” telemarketingu.
czytaj więcej
BIZNES 2015-03-18

NEONET laureatem Gwiazdy Jakości Obsługi 2015

NEONET - jedna z największych sieci sprzedaży RTV, AGD i Multimediów – po raz kolejny otrzymała prestiżowe wyróżnienie Gwiazdy Jakości Obsługi 2015.
czytaj więcej