Biuro prasowe

BIZNES 2013-12-16

ABR SESTA już 17 lat na polskim rynku!

Agencja badawcza ABR SESTA w tym roku obchodzi 17-lecie istnienia swojej działalności.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-16

Transunion zmienia się w Dachser

Po nieco ponad dziesięciu miesiącach od przejęcia przez Dachser hiszpańskiego spedytora morskiego i lotniczego Transunion, kończy się ich integracja. Od 1 stycznia 2014 roku spółka będzie funkcjonować jako Dachser Spain Air & Sea Logistics, S.A.U.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-13

Śniadanie z lokalizacja.info - jak rozmawiać z operatorem

Kto w wirze pracy pamięta, by w spokoju zjeść śniadanie i w tak zwanym między czasie porozmawiać o biznesie? Czy jest to wykonalne? Niemożliwe staje się możliwe dzięki branżowemu portalowi lokalizacja.info.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-12

Dekada współpracy Dachser z AXRO

Mająca siedzibę w Hamburgu firma AXRO, zajmująca się dystrybucją urządzeń biurowych, korzysta z europejskiej sieci połączeń drobnicowych Dachser już od 10 lat.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-11

Dzieci na produkcji, czyli Mikołajki w KAN

Na nietypowy sposób świętowania Mikołajek wpadła spółka KAN: zaprosiła dzieci pracowników do zwiedzania produkcji i stanowisk pracy rodziców. A w prezencie najmłodsi otrzymali m.in. …fragmenty rurek ogrzewania podłogowego z mikołajkowym logo.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-10

PARP i Instytut PPP zapraszają przedsiębiorców na seminarium regionalne dot. ppp

W dniach 12-13 grudnia 2013 r. w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się seminariów regionalnych dla przedsiębiorców, poświęcone zagadnieniom ppp. Seminarium jest organizowane przez PARP i Instytut PPP.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2013-12-09

Karty Sodexo nagrodzone za najlepsze kampanie

Karty Flexi Pass i Lunch Pass otrzymały prestiżową nagrodę „Najlepsza reklama produktu kartowego wyemitowana w polskich mediach w 2013 roku”. Wyróżnienie przyznano podczas Gali Central European Electronic Card – International Conference Warsaw 2013.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-06

Siemens z Sixt Polska

Sixt Rent a Car, jedna z najprężniej działających na polskim rynku firm w sektorze wynajmu samochodów, podpisała kontrakt z Siemens Polska.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-05

Jak pogodzić ze sobą życie prywatne i zawodowe?

Presja stale zmieniającego się świata, nieograniczone wręcz możliwości rozwoju i kolejne wyzwania zawodowe w większości przypadków sprawiają, że prędzej czy później w naszym życiu zaczyna brakować równowagi.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-03

„Własny biznes - dlaczego TAK” edycja angielska dla obcokrajowców

Biznesowy bestseller autorstwa Krzysztofa Sadeckiego pojawi się niebawem w języku angielskim. To odpowiedź na zapotrzebowanie zagranicznych inwestorów oraz efekt długoletnich kontaktów autora na rynku amerykańskim i brytyjskim.
czytaj więcej