Biuro prasowe

BIZNES 2020-01-24

LUKSUSOWY WYPOCZYNEK W SERCU ZAKOPANEGO!

Na hotelowej mapie Zakopanego pojawił się nowy, luksusowy obiekt – Bachleda Resort. Ta pięciogwiazdkowa rezydencja już od progu zachwyca swoim eleganckim lobby oraz barem, miejscem w którym każdy gość może zrelaksować się przy kieliszku ulubionego wina czy koniaku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Grupa Europ Assistance otworzyła oddział operacyjny w Tajlandii

W styczniu tego roku Grupa Europ Assistance rozpoczęła bezpośrednią działalność operacyjną w Tajlandii. Decyzja ta pozwoli znacząco zwiększyć zaangażowanie i obecność firmy w całym regionie Azji.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Bitdefender: to nie będzie spokojny rok w branży security

Marken Systemy Antywirusowe, polski przedstawiciel firmy Bitdefender, wskazuje największe tegoroczne cyberzagrożenia, które będą czyhać na użytkowników sieci. Obok znanych szkodników, takich jak ransomware, pojawią się nowe formy ataków.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Zostań maszynistą Kolei Dolnośląskich – aukcje WOŚP trwają!

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już za nami, ale na miłośników kolei wciąż czekają ciekawe aukcje, które wspierają zbiórkę. Wśród nich przejazd pociągiem Impuls 45WE w kabinie maszynisty oraz szkolenie na najnowocześniejszym symulatorze kolejowym w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Magnolia Park poszerza ofertę dla dzieci

Okaidi, francuska marka oferująca ubrania oraz akcesoria dla noworodków, niemowląt i dzieci właśnie dołączyła do portfolio największego centrum handlowego na Dolnym Śląsku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Grupa Accor do 2022 r. wycofa plastik ze swoich hoteli

Jako odpowiedzialny dostawca usług turystycznych na całym świecie, Accor we współpracy z Fundacją Ellen MacArthur zobowiązał się do przyłączenia do Global Tourism Plastics Initiative Programu Środowiskowej Organizacji Narodów Zjednoczonych i Światowej Organizacji Turystyki.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Reduta Nowe Podolany powstaje zgodnie z planem

Na poznańskich Podolanach, w pobliżu Rusałki trwają zaawansowane prace budowlane projektu wielorodzinnego pod nazwą Reduta Nowe Podolany. W ramach 8 budynku ulica Jasielska już w wakacje zyska 80 nowych mieszkań o powierzchniach od 42 do 85 mkw.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2020-01-24

Dachser: Ponad 2/3 pracowników w Pracowniczym Programie Emerytalnym

70% uprawnionych pracowników zatrudnionych w Polsce przez Dachser - międzynarodowego operatora logistycznego, przystąpiło do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE).
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Jakich inspiracji aranżacyjnych szukali Polacy w 2019 roku?

Chcąc wykończyć czy wyremontować mieszkanie, często sięgamy po wskazówki z portali i mediów społecznościowych. Czego poszukiwaliśmy w internecie w minionym roku? Jakie trendy wnętrzarskie spotkały się z największym zainteresowaniem?
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2020-01-24

Czego się boimy i czy można się od tego ubezpieczyć?

Rosnące koszty opieki medycznej i zwiększająca się liczba zagrożeń zdrowotnych są głównymi zmartwieniami ubezpieczonych. W tym roku ubezpieczeniami zdrowotnymi objętych będzie już 8% ludności Polski.
czytaj więcej