Biuro prasowe

BIZNES 2020-01-26

Najnowsze laptopy będą wyposażone w koncentratory wieloportowe i USB-C

Złącza USB-C montowane w najnowszych laptopach, MacBookach, smartfonach i tabletach, będą wkrótce stosowane we wszystkich urządzeniach wyposażonych aktualnie w starsze i większe złącza USB.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-25

Współpraca z biegłym rewidentem

Biegły rewident jako specjalista z sektora księgowo-finansowego na stałe wpisany jest w krajobraz polskiej przedsiębiorczości, jako ekspert dokonujący badania sprawozdań finansowych. O czym warto pamiętać, aby ta współpraca przebiegała efektywnie i z korzyścią dla firmy?
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Wyprzedane festiwale piw rzemieślniczych

Brak biletów na koncerty Dawida Podsiadło czy Pearl Jam to coś, z czym mogą mieć do czynienia fani gwiazd muzyki. Ale z podobnymi sytuacjami stykają się też fani festiwali piw rzemieślniczych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Reduta Nowe Podolany powstaje zgodnie z planem

Na poznańskich Podolanach, w pobliżu Rusałki trwają zaawansowane prace budowlane projektu wielorodzinnego pod nazwą Reduta Nowe Podolany. W ramach 8 budynku ulica Jasielska już w wakacje zyska 80 nowych mieszkań o powierzchniach od 42 do 85 mkw.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2020-01-24

Rekordowe wyniki sprzedaży telewizorów TCL

TCL po raz kolejny poinformowało o rekordowych wynikach sprzedaży produktów TV w ujęciu ilościowym. W 2019 roku liczba dostarczonych odbiorników LCD sięgnęła 32 milionów, tj. o 12% więcej w stosunku do 2018 roku. Wolumen sprzedaży telewizorów marki TCL wzrósł tym okresie o 17%.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

LUKSUSOWY WYPOCZYNEK W SERCU ZAKOPANEGO!

Na hotelowej mapie Zakopanego pojawił się nowy, luksusowy obiekt – Bachleda Resort. Ta pięciogwiazdkowa rezydencja już od progu zachwyca swoim eleganckim lobby oraz barem, miejscem w którym każdy gość może zrelaksować się przy kieliszku ulubionego wina czy koniaku.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Grupa Europ Assistance otworzyła oddział operacyjny w Tajlandii

W styczniu tego roku Grupa Europ Assistance rozpoczęła bezpośrednią działalność operacyjną w Tajlandii. Decyzja ta pozwoli znacząco zwiększyć zaangażowanie i obecność firmy w całym regionie Azji.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Bitdefender: to nie będzie spokojny rok w branży security

Marken Systemy Antywirusowe, polski przedstawiciel firmy Bitdefender, wskazuje największe tegoroczne cyberzagrożenia, które będą czyhać na użytkowników sieci. Obok znanych szkodników, takich jak ransomware, pojawią się nowe formy ataków.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Zostań maszynistą Kolei Dolnośląskich – aukcje WOŚP trwają!

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest już za nami, ale na miłośników kolei wciąż czekają ciekawe aukcje, które wspierają zbiórkę. Wśród nich przejazd pociągiem Impuls 45WE w kabinie maszynisty oraz szkolenie na najnowocześniejszym symulatorze kolejowym w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-24

Magnolia Park poszerza ofertę dla dzieci

Okaidi, francuska marka oferująca ubrania oraz akcesoria dla noworodków, niemowląt i dzieci właśnie dołączyła do portfolio największego centrum handlowego na Dolnym Śląsku.
czytaj więcej