Biuro prasowe

BIZNES 2013-04-19

Chcesz zatroszczyć się o przyszłość swoich dzieci? Ucz je oszczędzania!

Uczenie dzieci rozsądnego dysponowania pieniędzmi od najmłodszych lat zaprocentuje w ich dorosłym życiu. Jak zatem skutecznie uczyć dzieci oszczędzania, by w przyszłości mogły one efektywnie zarządzać swoimi finansami?
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-04-18

Rozwód ze wspólnym kredytem hipotecznym

Decyzja o rozwodzie nie jest łatwa, jednak w przypadku, kiedy małżeństwo posiada wspólny kredyt hipoteczny pojawiają się dodatkowe pytania.
czytaj więcej
BIZNES 2013-04-16

CDP.pl uruchomiło przedsprzedaż wiedźmińskich puzzli

CDP.pl, spółka z Grupy CD PROJEKT, uruchomiła we wtorek przedsprzedaż swojego nowego produktu, czyli kolekcjonerskich puzzli wykorzystujących grafiki z bestsellerowej serii gier „Wiedźmin”.
czytaj więcej
BIZNES 2013-04-16

Gry i komiksy z CDP.pl dla klientów Virgin Mobile Polska

Członkowie Klubu Virgin mogą otrzymać kody umożliwiające bezpłatne pobranie atrakcyjnej gry komputerowej z serwisu CDP.pl, to efekt wspólnej akcji Virgin Mobile Polska oraz CDP.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2013-04-16

Inwestycja Zielona Italia ruszyła z nowym wykonawcą. Termin realizacji zgodny z

Eiffage Budownictwo Mitex dokończy na zlecenie Grupy Kapitałowej Marvipol S.A., budowę inwestycji osiedla Zielona Italia. Klienci odbiorą lokale w terminach zgodnych z umowami.
czytaj więcej
BIZNES 2013-04-16

Prologis Buduje Trzeci Obiekt Build-To-Suit we Wrocławiu V

10-cio letnia umowa najmu budynku build-to-suit o powierzchni 18,300 metrów kwadratowych
czytaj więcej
BIZNES 2013-04-15

Nowy olej Shell do maszyn rolniczych

Shell, jeden z największych międzynarodowych koncernów działających na rynku petrochemicznym, wprowadził do oferty nowy olej Shell Rimula R4 X przeznaczony dla maszyn rolniczych z silnikiem Diesla o dużej mocy, wyposażonych w systemy cyrkulacji spalin (EGR).
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2013-04-15

Nowa oferta grupowa ING Życie

ING Życie rozszerzyło portfolio produktów skierowanych do klientów korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2013-04-15

DB Schenker Logistics dla Banków Żywności

Operator logistyczny otrzymał Wyróżnienie dla Darczyńcy 15-lecia z okazji jubileuszu działalności Federacji Polskich Banków Żywności.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-04-11

System Express ELIXIR Liderem Innowacji 2012 w kategorii najciekawsza innowacja

System przelewów natychmiastowych Express ELIXIR KIR S.A. został uznany przez środowisko bankowe za najciekawsze rozwiązanie, jakie pojawiło się w ostatnich 12 miesiącach na rynku i w znaczący sposób przyczyniło się do rozwoju sektora finansowego w Polsce.
czytaj więcej