Biuro prasowe

Firma BIZNES 2013-07-23

Grupa IndexAtlas chce kupić ponad 6% akcji polskiego domu aukcyjnego Abbey House

Nowojorsko-moskiewska grupa IndexAtlas, doradzająca w sektorze bankowości komercyjnej, finansów korporacyjnych i private equity, nabędzie ponad 6% akcji polskiej spółki giełdowej Dom Aukcyjny Abbey House S.A.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-23

Daria Widawska, Magdalena Kumorek i Ania Maruszeczko zapraszają na ECCO Walkath

14 września na warszawskiej Agrykoli odbędzie się największy charytatywny spacer świata – ECCO Walkathon. Poparcie dla akcji wyraziło już pond 438 500 osób, które na trzech kontynentach, pokonały do tej pory dystans równy prawie 86 okrążeniom ziemi!
czytaj więcej

Co warto wiedzieć na temat ataków DDoS - porady ekspertów Check Point

Instytucje finansowe na całym świecie, w tym również w Polsce, od początku minionego roku wciąż walczą z olbrzymią falą ataków typu DDoS (Distributed Denial of Service - rozproszonej odmowy dostępu).
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-23

BREEAM Excellent dla T-Mobile Office Park

T-Mobile Office Park, najnowsza inwestycja Ghelamco Poland, to pierwszy oddany do użytku w Polsce budynek biurowy, który otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.
czytaj więcej
Energetyka BIZNES 2013-07-23

Moc skutecznego motywowania

Dzień Nauczyciela, Barbórka czy zbliżający się, obchodzony 14 sierpnia Dzień Energetyka – zgodnie z tradycją święta branżowe to w wielu polskich firmach doskonała okazja, aby podziękować pracownikom za dobre wyniki pracy i dodatkowo ich zmotywować.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-22

Scan-to-Go-Green – doskonały sposób na firmowe oszczędności

Aktualne badania pokazują, że przeciętny pracownik biurowy zużywa 10 000 kartek papieru rocznie. Aż 45 procent z nich trafia do kosza w przeciągu 24 godzin od wydrukowania.
czytaj więcej

Konkurs InnoApps Challenge: szansa dla młodych, by zmienić świat

Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT) wraz z partnerami - firmą Microsoft, wiodącym producentem oprogramowania, a także Europejskim Forum Młodych Innowatorów (EYIF) zaprasza młodych programistów do udziału w konkursie na projekt aplikacji mobilnej.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-21

Rezydencja Park III – budowa właśnie rusza

To już trzeci budynek kameralnych apartamentów w Mielnie. 200 m od Morza Bałtyckiego w sercu sosnowego parku powstaje Rezydencja Park III. Deweloper ma zapewnione finansowanie kolejnego etapu inwestycji, a generalny wykonawca rozpoczyna już prace budowlane.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-19

Meble Amila II - nie tylko dla singla

Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, prezentuje kolekcję mebli łazienkowych Amila II. Dziś wielu z nas pragnie, aby łazienka była miejscem intymnym i funkcjonalnym, ale jednocześnie, stylowo oraz gustownie urządzonym.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-19

Zaangażowanie społeczne Firmus Group

Rajd Mielno Dakar, Trio Basket Koszalin, MKKS Żak Koszalin, a nawet AZS Politechnika Koszalińska – to tylko część imprez sportowych i organizacji, które wspiera Firmus Group. Deweloper działa w Mielnie już od 13 lat i z biegiem czasu stał się częścią tej społeczności.
czytaj więcej