Biuro prasowe

Bankowość BIZNES 2013-11-12

Internauci chwalą bankowość transakcyjną Meritum Banku

Bankowość transakcyjna Meritum Banku zdobyła 2. miejsce w Internetowym rankingu jakości obsługi w bankach 2013 IRCenter, którego twórcy przeanalizowali spontaniczne opinie internautów na temat 23 banków.
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-05

FICO: A.Rybusiewicz country managerem

FICO powołuje Country Managera odpowiedzialnego za polski rynek
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-10-28

70 zł za polecenie rachunku w drugiej edycji programu „Przejdź do Meritum”

Rusza druga edycja programu rekomendacyjnego „Przejdź do Meritum”, w ramach którego klienci Meritum Banku mogą zarabiać polecając konta osobiste i firmowe swoim znajomym.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-09-26

Lokaty Meritum Banku jeszcze atrakcyjniejsze

Meritum Bank podwyższa oprocentowanie lokat terminowych. Nowe, atrakcyjne stawki oprocentowania wynoszą 3,5 proc. dla lokaty rocznej i 3,45 proc. dla półrocznej.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-09-25

Polacy cenią darmowe konta i bankomaty

Jak wynika z badania NBP najważniejszą cechą, jaką powinno mieć podstawowe konto osobiste jest możliwość darmowego wypłacania gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Na ten element wskazała aż połowa respondentów.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-09-17

Jak działają transakcje forward

Transakcja forward jest instrumentem eliminującym niepewność związaną z przyszłym kształtowaniem się kursów walutowych. Pozwala ona eksporterom i importerom zabezpieczyć się przed stratami, które mogą powstać w wyniku zmiany wartości danej waluty.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-08-21

GTF rozwija sieć placówek i zakres działalności

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, jeden z wiodących operatorów bankowych, który w roku bieżącym obchodzi swoje dziesięciolecie, dynamicznie się rozwija.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-08-05

6 proc. na Lokacie z funduszem w Meritum Banku

Meritum Bank po raz pierwszy wprowadza do oferty produkt oszczędnościowo inwestycyjny: lokatę połączoną z inwestycją w wyselekcjonowane subfundusze QUERCUS Parasolowy SFIO oraz EQUES SFIO. Oprocentowanie części depozytowej sięga aż 6 proc. w skali roku na 3-miesięcznej lokacie.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-07-31

Pierwsze półrocze 2013 dobre dla Meritum Banku

W I półroczu br. Meritum Bank osiągnął bardzo dobre wyniki finansowe, pomimo trudniejszych warunków makroekonomicznych i mocnego spadku stóp procentowych. Bank wypracował 3 mln zł zysku netto, o 27 proc. więcej niż w ciągu pierwszych 6 miesięcy ub.r.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-18

99,9 proc. decyzji kredytowych wydanych szybciej niż w 5 minut

Przez 10 tygodni promocji „Gwarancja szybkiej decyzji kredytowej” jedynie w przypadku 0,1 procenta wniosków o kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny w Meritum Banku czas wydania wstępnej, pozytywnej decyzji kredytowej był dłuższy niż 5 minut.
czytaj więcej