Biuro prasowe

Przemysł BIZNES 2020-01-21

Przemysł: w 2020 r. największym wyzwaniem będą ludzie a nie technologia

Największe możliwości wzrostu i poprawy wyników w polskim sektorze produkcyjnym daje praca nad rozwojem potencjału pracowniczego a nie tylko cyfryzacja czy automatyzacja procesów – wynika z analiz firmy konsultingowo-wdrożeniowej 4Results.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-21

Gdańsk i jego najnowsze inwestycje z historią w tle

Umiejętne połączenie poszanowania historii i adaptacji do aktualnych potrzeb tworzy niepodważalną wartość dodaną, która w przyszłości może stać się głównym wyznacznikiem budownictwa segmentu premium.
czytaj więcej

BLI Winter Pick dla Ricoh IM C300

Ricoh IM C300 – model z nowej generacji inteligentnych urządzeń drukujących został nagrodzony BLI Winter Pick w kategorii Wyróżniające się kolorowe wielofunkcyjne urządzenie drukujące dla średnich grup roboczych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-21

Linia Collection Wawel - słodycze na wyjątkowe okazje

Linia Collection Wawel - słodycze na wyjątkowe okazje
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-21

Nowy miejski park w portfelu SEGRO

Spółka SEGRO, działając w imieniu SEGRO European Logistics Partnership (SELP), kupiła we Wrocławiu dwa obiekty o łącznej powierzchni 38,000 m2. W transakcji SEGRO reprezentowali doradcy z JLL.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-21

Zespół KAMAZ-master zdominował Rajd Dakar 2020 na standardowych oponach Goodyear

Po dwunastu trudnych etapach zespół KAMAZ-master zajął pierwsze i drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej i po raz siedemnasty zwyciężył w słynnym Rajdzie Dakar 2020. To kolejny fantastyczny sukces dla załogi i Goodyear jako oficjalnego partnera oponiarskiego.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2020-01-21

Finansowanie start-upów: Granty państwowe a prywatne fundusze

Większość środków, z których korzystają start-upy w Polsce, pochodzi z funduszy państwowych. Jednak to właśnie współpracując z funduszem, przedsiębiorcy mają większą szansę na sukces rynkowy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-21

Słodko Zdrowo już otwarte w Placu Unii

Do grona najemców Centrum Handlowego Plac Unii dołączył nowy koncept Słodko Zdrowo. Marka stawia na naturalne i zdrowe desery oraz przekąski. Propozycje z menu kawiarni uzupełniają bogatą ofertę gastronomiczną Centrum Handlowego.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-21

Czy możliwy jest kilkumiesięczny urlop?

Prawo pracy w Polsce gwarantuje pracownikowi odpowiednio 20 lub 26 dni urlopu wypoczynkowego, jednak obecne warunki pracy, wywołują potrzebę znacznie dłuższej przerwy od obowiązków służbowych. A gdyby tak wyjechać na kilka miesięcy? Z pomocą przychodzi urlop sabbatical.
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-21

Mazars informuje o doskonałych wynikach za 2019 rok

Bezprecedensowy wzrost przychodów o 10,4% (wzrost organiczny 9%). Przełomowy rok w dziedzinie ekspansji międzynarodowej. Dobre perspektywy osiągnięcia celów na 2020 rok.
czytaj więcej