Biuro prasowe

BIZNES 2013-06-04

Zabawa, której nie ograniczają nawet ściany

Co prawda Dzień Dziecka już za nami, ale jeżeli ktoś chciałby sprawić dla swojej pociechy zupełnie wyjątkowy prezent, a przy okazji nieco odświeżyć wygląd pokoju malucha, spieszymy z pomocą.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-03

„Śląski Dzień Dziecka” w siodle!

W minioną sobotę, 1-go czerwca, odbył się „Śląski Dzień Dziecka” w stadninie koni „Arabka” w Mysłowicach-Dziećkowicach. Na najmłodszych czekały niesamowite atrakcje. Partnerem społecznym wydarzenie była Fundacja „By dalej iść”.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2013-06-03

Wojciech Szpil z szansą na obecność w europejskich strukturach loteryjnych

Wojciech Szpil – szef Totalizatora Sportowego został zaproszony na światowy kongres operatorów loterii European Lotteries & Toto Association, który rozpoczął się w Tel Awiwie. Zadaniem kongresu jest wybór nowych członków do Komitetu Wykonawczego organizacji.
czytaj więcej

ASUS prezentuje swoje najnowsze produkty na targach Computex 2013

Na dzisiejszej konferencji prasowej, odbywającej się pod hasłem We Transform, ASUS zaprezentował szeroką gamę nowych, innowacyjnych produktów, które w pełni odzwierciedlają koncepcję Design Thinking.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-06-03

4,1 proc. na Koncie Oszczędnościowym w Meritum Banku

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego w Meritum Banku jest jednym z najwyższych na rynku i od 1 czerwca br. wynosi 4,1 proc. w skali roku. Bank gwarantuje także, że do końca 2013 roku nie spadnie ono poniżej 4,0 proc.
czytaj więcej
Media i PR BIZNES 2013-06-03

Fresca Media debiutuje na rynku brokerskim i mediów ambientowych

W maju ruszyła Fresca Media – nowa agencja specjalizująca się w działaniach ambientowych i reklamie wielkoformatowej. Firma jest podmiotem wydzielonym ze struktur Headz Marketing Partner, warszawskiej agencji będącej właścicielem ogólnopolskiej sieci nośników reklamy zewnętrzne.
czytaj więcej
Kultura BIZNES 2013-05-31

Dzień Dziecka u Premiera

Na otwartym pikniku z okazji Dnia Dziecka będzie można spróbować dobrej wołowiny QMP
czytaj więcej
BIZNES 2013-05-31

Podpiwek Jędrzej – napój z browaru, który podkręci dzień

Na sklepowych półkach pojawił się nowy produkt – Podpiwek Jędrzej. To pierwszy bezalkoholowy napój z browaru. Jest produkowany tradycyjną metodą, na bazie słodów i chmielu przez firmę Van Pur.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2013-05-31

Sezon grillowy czas zacząć! Wybieramy grill

Grillowanie to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Sezon grillowy już rozpoczęty, dlatego też jest to ostatni moment na zakup grilla odpowiedniego do naszych wymagań i oczekiwań.
czytaj więcej
Energetyka BIZNES 2013-05-31

Łatwe prasowanie – jak wybrać żelazko

Oferta żelazek przyprawia o zawrót głowy. Czym się kierować przy zakupie? Na jakie cechy zwrócić uwagę?
czytaj więcej