Biuro prasowe

BIZNES 2013-12-23

Winda powinna kusić nowoczesnym designem

Windy osobowe coraz częściej wyposaża się w nowoczesne technologie, zwiększające płynność komunikacji i zapewniające komfort oraz bezpieczeństwo ich użytkownikom.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-20

Strefy wolnocłowe w Polsce – udane zakupy w stylowym otoczeniu

Okres przedświąteczny to również czas zakupów i poszukiwania prezentów. To także odwiedziny najbliższych. Dla wielu wizyta u rodziny to obecnie podróż samolotem. A jeśli lotniska, to strefy bezcłowe pełne pomysłów na prezenty.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-19

Klient wymaga. Również w windzie

Rok 2013 okazał się rokiem wyzwań dla branży dźwigowej. Aby utrzymać silną pozycję na rynku, również w tym sektorze trzeba wprowadzać nowe technologie i rozwiązania.
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-29

Promostal. Spektakularny montaż mostu na Wieprzy

Sześć tygodni przygotowań i trzy godziny precyzyjnej operacji ustawiania łuku nad rzeką Wieprzą – Promostal z Czarnej Białostockiej zakończył montaż konstrukcji mostu w Darłowie. Będzie on częścią obwodnicy tego miasta.
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-20

Modułowa szkoła podstawowa w Ząbkach oddana do użytku!

Nowoczesna, przestronna, z kolorową elewacją i wybudowana przez firmę Touax w zaledwie cztery tygodnie. Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach (ul. Kościelna 2) służyć będzie grupie 150 dzieci w wieku przedszkolnym co najmniej przez dwa najbliższe lata.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-11

Nie stój w kolejce – doładuj konto Orange na kartę w autobusie

Orange, jeden z największych operatorów komórkowych w Polsce, poleca swoim klientom kupno doładowań telefonów na kartę w biletomatach bezgotówkowych w autobusach.
czytaj więcej
Infrastruktura BIZNES 2013-10-02

Płytki dachowe do obróbek Cembrit

O wyglądzie dachu decyduje wiele czynników. Poza standardowym pokryciem dachowym oraz akcesoriami, ważnym elementem jego konstrukcji są detale wykończeniowe.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-25

Nowy park maszyn na stadionie START GNIEZNO

Park maszyn to obok toru najważniejsze miejsce na stadionie żużlowym. To właśnie tam odbywa się walka o osiągnięcie jak najlepszych osiągów motocykli.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-12

Huawei umacnia pozycję lidera technologii LTE w pierwszej połowie 2013

Pierwsza połowa 2013 roku była bardzo dobrym okresem dla działu LTE Huawei. Firmie udało się pozyskać znaczące kontrakty komercyjne oraz powiększyć obroty i udział w rynku, utrzymując tym samym pozycję lidera na rynku rozwiązań LTE.
czytaj więcej