Biuro prasowe

Telekomunikacja BIZNES 2016-08-29

Polskie lotniska - Eldorado darmowego Wi-Fi

Wyszukiwarka ofert turystycznych KAYAK.pl sprawdziła dostępność Wi-Fi na polskich lotniskach i podpowiada, gdzie oraz na jakich warunkach podróżujący mogą korzystać z bezprzewodowego Internetu
czytaj więcej
BIZNES 2016-08-29

Koniec wakacji coraz bliżej. Do szkoły wrócą… SMS-y

Wybierając szkołę rodzice czy studenci zwracają uwagę na jakość obsługi, dostęp do informacji oraz szybkość jej przekazywania. Dyrekcje przedszkoli, szkół i uczelni coraz częściej decydują się na wprowadzenie komunikacji SMS do kontaktów z rodzicami lub studentami.
czytaj więcej
BIZNES 2016-07-04

Czeka nas rewolucja na rynku dostawców masowej wysyłki SMS

Co wspólnego ma ustawa antyterrorystyczna z prawdziwą rewolucją na rynku dostawców usług masowej wysyłki SMS-ów? Pozornie niewiele, ale zapisany w ustawie wymóg rejestracji kart SIM u operatorów spowoduje zniknięcie z rynku usługi ECO.
czytaj więcej
BIZNES 2016-06-23

Norweska telefonia komórkowa wyróżnia swoich polskich klientów na Dzień Ojca

MyCall, lider na rynku norweskich operatorów komórkowych specjalizujących się w połączeniach międzynarodowych, przygotował specjalny film dla Polaków, na co dzień mieszkających i pracujących w tym kraju.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2016-06-22

Czy na pewno wiesz kiedy jest Dzień Ojca? Google pokazuje, że masz z tym proble

Już za kilka dni Dzień Ojca. Jakie frazy są przy tej okazji najczęściej wyszukiwane w Internecie? Eksperci Senuto przygotowali zestawienie top 10 wyszukiwań związanych z tym świętem.
czytaj więcej
BIZNES 2016-04-21

Doładowania Virgin Mobile już w SkyCash

Klienci usług na kartę w sieci Virgin Mobile mogą już dokonywać natychmiastowych zasileń przy użyciu aplikacji SkyCash. Doładować można zarówno własny telefon, jak i każdej innej osoby, która korzysta z usług tego operatora.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2016-04-14

Huawei 2016 Global Connectivity Index – Polska na 27 miejscu

Raport GCI Connect where it counts przygotowywany co roku przez firmę Huawei, już po raz trzeci bada postęp 50 krajów pod kątem inwestowania i wdrażania technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) w dążeniu do cyfrowej gospodarki.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2016-04-13

Huawei numerem 1 pod względem liczby złożonych patentów według WIPO

Liczba międzynarodowych zgłoszeń patentowych składanych w ramach PCT wzrosła w roku 2015 o 1,7 proc., osiągając 218 tysięcy.
czytaj więcej
BIZNES 2016-04-13

Infinity Media Middle East z nową realizacją w Dubaju

Infinity Media Middle East – czyli dubajski oddział domu mediowego Infinity Media – przeprowadził kampanię promocyjną dla Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Abu Dhabi (WPHI).
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2016-04-03

Rekordowe wyniki finansowe Huawei

W ubiegłym roku Huawei wygenerował łącznie 395 mld CNY (60,8 mld USD) przychodu z globalnej działalności, co stanowi 37-proc. wzrost w stosunku do roku 2014.
czytaj więcej