Biuro prasowe

BIZNES 2015-11-05

Zawsze taniej w TP Razem

Operator nowoczesnej telefonii stacjonarnej TP Razem, zaprezentował nową ofertę, połączoną z gwarancją najniższej ceny za abonament, połączenia stacjonarne, komórkowe i międzynarodowe. W porównaniu do konkurencji, klienci Telefonii Polskiej Razem mogą zaoszczędzić nawet 249 zł.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2015-10-08

Huawei wprowadza do Polski usługę serwisową w systemie door-to-door

Dobra wiadomość dla użytkowników smartfonów firmy Huawei. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, producent wprowadza przyjazną i wygodną gwarancyjną usługę serwisową door-to-door.
czytaj więcej
BIZNES 2015-10-08

Huawei Smartwach - specjalna edycja na 10. lecie Vogue China

Słynny włoski projektant, Barnaba Fornasetti, zaprojektował specjalną edycję smartwatcha Huawei. Zaprezentowano ją w Mediolanie na uroczystości uświetniającej 10-lecie magazynu Vogue China.
czytaj więcej
BIZNES 2015-10-02

Technologie Huawei na XVII Konkursie Chopinowskim

Technologie Huawei towarzyszą XVII edycji Konkursu Chopinowskiego. Za pomocą urządzeń producenta będą rejestrowane m.in. występy pianistów, przeprowadzone zostanie też głosowanie publiczności na najlepszego uczestnika Konkursu.
czytaj więcej
BIZNES 2015-09-30

Coraz więcej paczkomatów w polskich miastach

Charakterystyczne żółte paczkomaty, czyli metalowe kontenery umożliwiające szybki i wygodny odbiór przesyłek na stałe wpisały się już w krajobraz polskich miast.
czytaj więcej
BIZNES 2015-09-22

GUS: Polacy znów wysyłają coraz więcej SMS-ów

Z raportu „Łączność – wyniki działalności w 2014 roku” opublikowanego przez Główny Urząd Statystyczny wynika, że w ubiegłym roku Polacy wysłali 51 996 mld SMS, czyli o 557 mln wiadomości więcej, niż w 2013 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2015-08-11

Powrót Motoroli na rynek!

Motorola wraca na polski rynek. Działania komunikujące relaunch marki oraz wprowadzenie do oferty smartfonów z serii Moto G prowadzone są w Internecie oraz outdoorze. Za zakup mediów i przebieg działań reklamowych odpowiada dom mediowy UM (Universal McCann).
czytaj więcej
BIZNES 2015-07-31

Dynamiczny rozwój rynku LTE wśród przedsiębiorstw

Wzrost znaczenia technologii LTE wśród polskich przedsiębiorstw
czytaj więcej
BIZNES 2015-07-20

Kobiety vs mężczyźni w korzystaniu z urządzeń mobilnych

Polacy to aktywni internauci. Która płeć wiedzie prym w statystykach, jakie aplikacje są wykorzystywane głównie przez mężczyzn, a co przypada do gustu tylko kobietom?
czytaj więcej
BIZNES 2015-07-10

Systemy informatyczne w Twojej firmie –organizacja, optymalizacja i oszczędności

Zaawansowane rozwiązania informatyczne, w tym systemy klasy ERP, stają się standardem obowiązującym w większości przedsiębiorstw. Dlaczego? Usprawniają obieg informacji, przyczyniając się jednocześnie do oszczędności na poziomie nawet kilkudziesięciu procent.
czytaj więcej