Biuro prasowe

BIZNES 2015-09-30

Coraz więcej paczkomatów w polskich miastach

Charakterystyczne żółte paczkomaty, czyli metalowe kontenery umożliwiające szybki i wygodny odbiór przesyłek na stałe wpisały się już w krajobraz polskich miast.
czytaj więcej
BIZNES 2015-09-22

GUS: Polacy znów wysyłają coraz więcej SMS-ów

Z raportu „Łączność – wyniki działalności w 2014 roku” opublikowanego przez Główny Urząd Statystyczny wynika, że w ubiegłym roku Polacy wysłali 51 996 mld SMS, czyli o 557 mln wiadomości więcej, niż w 2013 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2015-08-11

Powrót Motoroli na rynek!

Motorola wraca na polski rynek. Działania komunikujące relaunch marki oraz wprowadzenie do oferty smartfonów z serii Moto G prowadzone są w Internecie oraz outdoorze. Za zakup mediów i przebieg działań reklamowych odpowiada dom mediowy UM (Universal McCann).
czytaj więcej
BIZNES 2015-07-31

Dynamiczny rozwój rynku LTE wśród przedsiębiorstw

Wzrost znaczenia technologii LTE wśród polskich przedsiębiorstw
czytaj więcej
BIZNES 2015-07-20

Kobiety vs mężczyźni w korzystaniu z urządzeń mobilnych

Polacy to aktywni internauci. Która płeć wiedzie prym w statystykach, jakie aplikacje są wykorzystywane głównie przez mężczyzn, a co przypada do gustu tylko kobietom?
czytaj więcej
BIZNES 2015-07-10

Systemy informatyczne w Twojej firmie –organizacja, optymalizacja i oszczędności

Zaawansowane rozwiązania informatyczne, w tym systemy klasy ERP, stają się standardem obowiązującym w większości przedsiębiorstw. Dlaczego? Usprawniają obieg informacji, przyczyniając się jednocześnie do oszczędności na poziomie nawet kilkudziesięciu procent.
czytaj więcej
BIZNES 2015-07-02

Polacy wysyłają coraz mniej SMS-ów

Z raportu o stanie rynku telekomunikacyjnego w 2014 roku przedstawionego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej wynika, że Polacy w ubiegłym roku wysłali 51,9 mld SMS-ów, czyli 0,6% mniej, niż rok wcześniej.
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-26

W komunikacji biznesowej liczą się przede wszystkim SMS-y

SMS-y przestają być domeną indywidualnych użytkowników, ale wciąż trzymają się mocno, jako narzędzie komunikacji biznesowej.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-28

HLR, czyli baza numerów pod kontrolą

Z danych firmy Infobip wynika, że średnio nawet 8 procent numerów podawanych przez użytkowników w celu weryfikacji SMS-owej dostępu do usług online to numery nieważne, nieaktualne lub nieprawidłowe.
czytaj więcej
BIZNES 2015-04-21

„BezpieczneWakacje.pl” razem z SerwerSMS.pl

Jak co roku w wiosennych i letnich miesiącach przeprowadzona zostanie ogólnopolska akcja "Bezpieczne Wakacje" mająca na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży. Po raz kolejny za wsparcie komunikacji SMS akcji odpowiada platforma SerwerSMS.pl.
czytaj więcej