Biuro prasowe

BIZNES 2016-02-03

Firma logistyczna pyta mieszkańców o zdanie

DB Schenker chce poznać opinię mieszkańców sąsiadujących z oddziałami firmy na temat swoich działań. W ramach badania „Preferowany Sąsiad” firma prowadzi rozmowy z mieszkańcami oraz zachęca do wypełnienia internetowej ankiety.
czytaj więcej
BIZNES 2016-01-25

Niespersonalizowane konto karty – wygodne narzędzie dla firm transportowych

Przeciętna mała, średnia firma rozlicza 2-3 wyjazdy służbowe w miesiącu. Dla spedycyjnych i kurierskich, krajowe i zagraniczne podróże autem to codzienność. Jak ułatwić opłacanie i rozliczanie podróży w firmie transportowej – wyjaśnia ekspert Diners Club Polska.
czytaj więcej
BIZNES 2016-01-22

Rola logistyki w strategii omnichannel

Sedno działań omnichannel to interakcje, w których sieć należy zaangażować konsumenta. Jaką rolę odgrywa w tej strategii logistyka?
czytaj więcej
Transport BIZNES 2015-12-21

Technologie w służbie logistyki i transportu

Koniec roku to czas podsumowań i planów. Po burzliwych zmianach w branży TSL, które miały miejsce w 2015 roku, czas na przemyślane działania, których celem będzie polepszenie jakości procesów logistycznych ich stabilizacja oraz optymalizacja.
czytaj więcej
BIZNES 2015-12-18

Logistyka Dachser dla producenta części samochodowych

Punktualność dostaw, ścisłe przestrzeganie procedur i usługi dodatkowe powodują, że logistyka dla branży motoryzacyjnej jest szczególnie wymagająca. Dla Dachser, który od lat specjalizuje się w obsłudze m.in. rynku motoryzacyjnego, jest to jednak codzienna praca.
czytaj więcej
BIZNES 2015-12-17

WIELTON W GRONIE 8 NAJLEPSZYCH SPÓŁEK Z GPW WARSZAWIE

Wielton znalazł się wśród 8 najlepszych spółek walczących o tytuł Mistrza GPW 2015.W 1/8 finału producent naczep i przyczep pokonał głosami internautów spółkę LiveChat, kwalifikując się do ćwierćfinału. Wielki finał na przełomie roku.
czytaj więcej
BIZNES 2015-12-17

Luksus dla biznesmenów

Najnowsze badania dotyczące zachowań biznesowych wskazują jasno, że Polacy prowadzący poważne firmy i zajmujący się biznesem, bądź osoby, które przybywają do nas w celach biznesowych zza granicy coraz częściej decydują się na korzystanie z usług typu transport vip.
czytaj więcej
BIZNES 2015-12-02

Mobilne bilety Przewozów Regionalnych w aplikacji SkyCash

Ruszyła sprzedaż mobilnych biletów na połączenia kolejowe Przewozów Regionalnych w aplikacji SkyCash. Korzystanie z rozwiązania pozwala podróżującym na zakup biletów za pomocą smartfonów lub tabletów z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, nawet na chwilę przed odjazdem pociągu.
czytaj więcej
BIZNES 2015-12-02

Dachser otrzymał tytuł Firmy Dobrze Widzianej

Firma Dachser została laureatem konkursu Firma Dobrze Widziana, organizowanego przez Business Centre Club. Kapituła konkursu doceniła zaangażowanie Dachser w realizowanie strategii odpowiedzialnego rozwoju w Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2015-11-23

Transport intermodalny - warto inwestować

Na poprawę konkurencyjności polskiej gospodarki w dużym stopniu wpływa transport. Jakie inicjatywy należy podjąć by stał się on jeszcze bardziej wydajny, a Polska mogła konkurować z państwami Europy i świata.
czytaj więcej