Biuro prasowe

BIZNES 2015-09-14

PIERWSZY ROK UBERA W POLSCE – KIM SĄ UŻYTKOWNICY APLIKACJI?

Uber działa na polskim rynku (w Warszawie, Krakowie i Trójmieście) już od roku. Z okazji rocznicy, firma badawcza IPSOS przygotowała na zlecenie Ubera pierwsze badanie polskich użytkowników aplikacji.
czytaj więcej
BIZNES 2015-09-09

SkyCash z jeszcze większym zasięgiem nad morzem

Z początkiem września na tory wyruszyły pociągi Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, która stanowi największą inwestycję transportową w regionie. Jej pasażerowie mogą już kupować bilety przy użyciu telefonów komórkowych, korzystając z aplikacji mobilnej SkyCash.
czytaj więcej
BIZNES 2015-09-07

Zmiana lokalizacji oddziału Dachser pod Poznaniem

Dachser Sp. z o.o., lokalna organizacja działającego globalnie operatora logistycznego Dachser SE, przygotowuje nową siedzibę dla swojego podpoznańskiego oddziału. Magazyn wraz z biurem będzie się znajdował w Gądkach, tuż przy trasie szybkiego ruchu S11 i autostradzie A2.
czytaj więcej
BIZNES 2015-08-31

Logistyka Dachser dla największej na świecie elektrowni słonecznej

Dachser, działający globalnie operator logistyczny, dostarcza chemikalia firmy BASF dla budowy projektu Noor na południu Maroka, gdzie powstaje największy na świecie kompleks czterech elektrowni słonecznych.
czytaj więcej
BIZNES 2015-08-31

Dachser otworzył dwa nowe oddziały w okolicach Paryża

Firma Dachser, jeden z wiodących międzynarodowych operatorów logistycznych, otworzyła dwa nowe oddziały niedaleko Paryża, w Wissous i Pantin. Wissous jest terminalem przeładunkowym dla towarów przemysłowych, a Pantin jest odpowiedzialny za dostawy przesyłek do centrum Paryża.
czytaj więcej
BIZNES 2015-08-28

START Parking stawia na rozwój

Od marca 2015 roku Spółka zainwestowała ponad 2,5 mln zł, które zostały przeznaczone na budowę nowoczesnej infrastruktury.
czytaj więcej
BIZNES 2015-08-25

Jak zostać taksówkarzem - krok po kroku

Świadczenie usług taksówkarskich w jakimkolwiek mieście w Polsce wymaga uzyskania licencji.
czytaj więcej
BIZNES 2015-08-13

Dachser DIY-Logistics na targach spoga + gafa 2015

Dachser, działający globalnie operator logistyczny, weźmie udział w największej imprezie branży ogrodniczej w Europie – targach spoga + gafa w Kolonii w Niemczech.
czytaj więcej
BIZNES 2015-08-11

Shimano kontra Bosch. Elektryczne starcie na rowerowym rynku

Każdego roku na świecie sprzedaje się coraz więcej rowerów ze wspomaganiem elektrycznym. Rośnie też rynek tego rodzaju systemów.
czytaj więcej
BIZNES 2015-08-10

Innowacyjny transport z El Carrito

Śródziemnomorskie wąskie uliczki starego miasta, wzdłuż których umieszczone są sklepu odzieżowe, butiki i sklepiki z pamiątkami, są idealne na wakacyjne wyprawy zakupowe.
czytaj więcej