Biuro prasowe

BIZNES 2015-02-26

Gdańsk – Berlin Sprawdź Specjalną Ofertę PolskiBus.com!

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu i prośbom, które otrzymujemy od naszych Pasażerów, już od 27 lutego wprowadzamy połączenie skomunikowane, dzięki któremu będzie można podróżować pomiędzy Gdańskiem a Berlinem .
czytaj więcej
BIZNES 2015-02-24

Nowe połączenia PolskiBus.com z Radomia!

PolskiBus.com ma przyjemność poinformować, że w związku z rozwojem siatki połączeń już od 3 marca linie P6 i P10 będą miały nowy przystanek w Radomiu.
czytaj więcej
BIZNES 2015-01-28

Dachser uruchomił nowe połączenie na zachód Niemiec

Dachser uruchomił drugie codzienne połączenie do jednego ze swoich trzech eurohubów, do Überherrn leżącego na zachodnim skraju Niemiec. Pozwoli to usprawnić obsługę przesyłek kierowanych głównie do Francji, Hiszpanii i Portugalii.
czytaj więcej
BIZNES 2015-01-21

60-lecie działalności Grupy Fracht – globalnego operatora logistycznego

Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, iż w 2015 roku Grupa Fracht obchodzi 60 rocznicę działalności. Grupa Fracht od początku swojego istnienia nieustannie rozwija sieć swoich oddziałów i partnerów biznesowych, stawiając sobie za cel objęcie klientów globalną opieką logistyczną.
czytaj więcej
BIZNES 2015-01-07

Dachser powiększył oddział we Wrocławiu

Polska organizacja Dachser powiększyła wynajmowaną na potrzeby oddziału we Wrocławiu powierzchnię magazynową oraz biurową. Obecnie magazyn operatora ma ponad 5 tys. mkw., a część biurowa blisko 500 mkw.
czytaj więcej
BIZNES 2014-12-19

Ekstremalna logistyka w Ameryce Północnej i Południowej

Realizacja dostaw w Ameryce Północnej i Południowej jest ekstremalnym wyzwaniem logistycznym, wymagającym dobrej znajomości lokalnych uwarunkowań. Jest to szczególnie ważne przy dużych projektach transportowych, realizowanych np. do Peru i Chile.
czytaj więcej
BIZNES 2014-12-15

SkyCash w pociągach Arriva

Arriva RP to piąty przewoźnik kolejowy, który rozpoczął współpracę ze SkyCash - uniwersalnym systemem płatności i usług mobilnych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-12-09

Bilety na pociągi PKP Intercity już w SkyCash

SkyCash rozpoczął sprzedaż biletów PKP Intercity przez telefon komórkowy. Pasażerowie wszystkich krajowych pociągów przewoźnika mogą już wygodnie i szybko kupić bilet oraz okazać go konduktorowi za pomocą smartfona.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2014-12-08

Orlen Oil i DB Schenker Logistics w Polsce rozpoczynają współpracę

Kompleksowa obsługa logistyczna, nowy magazyn w Strykowie, usługi dodane i dystrybucja do odbiorców na terenie całego kraju
czytaj więcej
BIZNES 2014-12-08

Przedświąteczna logistyka w Dachser

Już kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem pracownicy Dachser pracują pełną parą, aby wszystkie zabawki, prezenty, lampki świąteczne, łopaty do odśnieżania i inne „zimowe gadżety” znalazły się w sklepach na czas.
czytaj więcej