Biuro prasowe

BIZNES 2015-06-11

Stena Line liderem w Google wśród operatorów promowych

W ciągu ostatniego roku największy operator promowy w Polsce, Stena Line, odnotował znaczący wzrost widoczności w Google, wyprzedzając tym samym swoich konkurentów. Działania z zakresu Search Engine Optimization dla Stena Line prowadzi agencja Bluerank.
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-08

Polska Sieć Taxi 19 123 uruchamia aplikację mobilną

Na rynku premierę ma właśnie nowa, darmowa aplikacja TaxiDO. Dzięki niej w łatwy i szybki sposób można zamówić przejazd taksówką Polskiej Sieci Taxi 19 123, zrzeszającej korporacje w największych polskich miastach.
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-08

Nowa linia Dachser Stryków – Clermont-Ferrand

Z początkiem czerwca Dachser Polska, operator logistyczny reprezentujący międzynarodową grupę Dachser, uruchomił nowe, codzienne połączenie ze Strykowa do Clermont-Ferrand we Francji. Będzie to jedna z najdłuższych linii firmy.
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-02

Zintegrowana sieć kluczem do sukcesu – Dachser DIY-Day w Casablance

Dachser, jeden z wiodących operatorów logistycznych działających globalnie, zorganizował w Casablance firmowe spotkanie kierowników projektów DIY-Logistics z różnych krajów.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2015-05-22

DB Schenker Logistics uhonorowany Złotym Listkiem CSR

Prestiżowa nagroda za odpowiedzialność społeczną
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-22

Spotkanie TOP10 w Katowicach

Cykl konferencji TOP10 – najbardziej perspektywiczne rynki dla polskiego eksportu ma na celu popularyzację działalności eksportowej wśród polskich przedsiębiorców. 26 maja w Katowicach odbędzie się ósme z zaplanowanych dziesięciu spotkań.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-20

Dynamiczny rozwój Dachser Air & Sea Logistics w Azji i rejonie Pacyfiku

W 2014 roku dywizja Dachser Air & Sea Logistics działająca w Azji i rejonie Pacyfiku, zajmująca się frachtem lotniczym i morskim, uzyskała wzrosty wszystkich wskaźników efektywności.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-18

ZMPD wysyła list do Junckera

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce podejmuje ostatnie próby wpłynięcia na Komisję Europejską w sprawie MiLoG, zanim ta podejmie jakiekolwiek kroki w sprawie
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-12

Logistyka Dachser dla producenta silników elektrycznych Siemens

Czeski Dachser rozszerzył swoją współpracę z Grupą Siemens, obejmującą logistykę kontraktową w zakładzie produkcyjnym we Frenštát pod Radhoštěm. Dzięki doskonałemu przygotowaniu projektu operator logistyczny w zaledwie 48 godzin uruchomił wszystkie procesy magazynowe.
czytaj więcej
BIZNES 2015-05-06

Nowe zachodnie połączenie Dachser

Dachser uruchomił kolejne codzienne połączenie do Niemiec, do Dortmundu i Neuss niedaleko Dusseldorfu. Dzięki zwiększeniu liczby połączeń na zachód, operator zwiększa możliwości eksportowe do Niemiec oraz do Francji, Beneluxu, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii i Portugalii.
czytaj więcej