Biuro prasowe

BIZNES 2014-04-23

Uboat-Line rozszerzy ofertę o ubezpieczenia

Grupa Uboat-Line, świadcząca usługi dla firm transportowych, rozszerzy swoją ofertę o pośrednictwo ubezpieczeniowe. Usługi będą świadczone w oparciu o markę Uboat Insurance.
czytaj więcej
BIZNES 2014-04-22

65% klientów niezadowolonych z jedzenia serwowanego w samolotach

65% europejskich klientów, podróżujących samolotami, jest niezadowolonych z jakości potraw serwowanych podczas lotu, a niecałe 6% określa jedzenie jako "smaczne". Takie wnioski można wyciągnąć z najnowszej ankiety, przeprowadzonej wśród Użytkowników Zoover.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-28

Dachser rozwija sieć w Indonezji

Indonezja, największy wyspiarski kraj na świecie, jest jednym z motorów wzrostu gospodarczego w Azji. Dlatego nie mogło tam zabraknąć przedstawicieli firmy Dachser, która właśnie rozwija w Indonezji swoją spółkę.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-27

Fracht FWO Polska. Wysyłka turbin wraz z osprzętem na Daleki Wschód

Firma Fracht FWO Polska zakończyła realizację kolejnego ciekawego projektu ponadgabarytowego. Przedsięwzięcie logistyczne obejmowało rozłożone w czasie dostawy dwóch turbin oraz kilkadziesiąt kontenerów z osprzętem i akcesoriami z Polski na daleki Wschód.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-25

e-podróżnik.pl rozpoczął sprzedaż biletów przewoźnika PKS "Polonus"

Dziś e-podróżnik.pl uruchamia internetową sprzedaż biletów jednego z największych, ogólnopolskich przewoźników PKS ”Polonus” w Warszawie S.A. Użytkownicy wyszukiwarki mogą od teraz zaplanować podróż i zakupić bilety na połączenia z Warszawy do 22 miast z całej Polski.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2014-03-24

Uboat-Line wprowadzi program lojalnościowy

Grupa Uboat-Line w najbliższych tygodniach ogłosi wprowadzenie programu lojalnościowego dla swoich klientów. Będzie to jeden z pierwszych, na tak dużą skalę, programów kierowanych specjalnie do firm z branży transportowej.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-14

Podsumowanie Międzynarodowych Targów Wyrobów Metalowych w Koloni

Międzynarodowe Targi Wyrobów Metalowych, które odbyły się w dniach 9 - 12 marca w Kolonii, były ogromnym sukcesem, zarówno pod względem frekwencyjnym jak i organizacyjnym - podsumowuje Juliusz Pakuński, Project Manager usługi Dachser DIY Logistics w Polsce
czytaj więcej
Transport BIZNES 2014-03-03

Agencja celna DTA w MLP Pruszków I

MLP Group S.A., deweloper powierzchni magazynowych, podpisał umowę najmu z agencją celną DTA Sp. z o.o. Firma wynajmie ponad 4000 m2 powierzchni magazynowej oraz biurowej w parku MLP Pruszków I.
czytaj więcej
BIZNES 2014-02-20

Wyszukiwarka e-podróżnik.pl na międzynarodowych targach IT-TRANS 2014

Wyszukiwarka e-podróżnik.pl bierze udział w Międzynarodowych Targach Rozwiązań Informatycznych w Transporcie Publicznym IT-TRANS 2014. e-podróżnik.pl jest jedyną polską wyszukiwarką, która zaprezentowała swoje osiągnięcia podczas oficjalnej konferencji targów.
czytaj więcej
BIZNES 2014-02-05

Fracht FWO Polska. Dostawa turbiny wraz z akcesoriami do Meksyku

Firma Fracht FWO Polska wraz z Fracht AG zakończyła ostatni etap kompleksowego projektu obejmującego wysyłkę do Meksyku turbiny parowej wraz z akcesoriami. Skomplikowane przedsięwzięcie logistyczne wymagało wykorzystania wszystkich gałęzi transportu.
czytaj więcej