Biuro prasowe

BIZNES 2014-04-25

Maj w Travel Channel

Maj w Travel Channel
czytaj więcej
BIZNES 2014-04-25

Majówka pełna przygód

Wreszcie nadchodzi moment, na który co roku czekamy – długi weekend majowy. Cztery dni wolne od pracy, szkoły, studiów i związanych z nimi obowiązków. Wykorzystajmy ten czas jak najlepiej, by naładować akumulatory do wakacji.
czytaj więcej
BIZNES 2014-04-24

airberlin: pierwsza na świecie karta pokładowa na zegarku smartwatch

Użytkownicy aplikacji airberlin dla iPhone mogą wysłać cyfrową kartę pokładową na swój zegarek, jeśli posiadają smartwatch Pebble lub Pebble Steel.
czytaj więcej
BIZNES 2014-04-18

Znamy już część atrakcji XXI PARADY PAROWOZÓW

Już tylko kilkanaście dni dzieli miłośników kolei od rozpoczęcia XXI Parady Parowozów, która w dniach 3-4 maja br. zgodnie z tradycją odbędzie się w Wolsztynie.
czytaj więcej
BIZNES 2014-04-02

Nocleg nad morzem i w Warszawie nie musi być drogi

Kto choć raz szukał noclegu na morzem, w górach, bądź dużych miastach doświadczył prawdopodobnie wysokich stawek za hotele lub wątpliwej jakości warunków w obiektach niskich kategorii. Rozwiązaniem może być wynajem apartamentów na krótki pobyt. Porównajmy koszty.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-31

Kwiecień w Travel Channel

W kwietniu mamy dla wszystkich widzów Travel Channel kilka bardzo ciekawych programów. Wraz z Henry Cole postaramy się pobić "śmiertelny rekord. Wszystko to tylko na Travel Channel!
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-25

Konkurs Piosenki Eurowizji u najszczęśliwszych ludzi świata

Opracowany przez ONZ „World Happiness Report“ potwierdza: W Danii żyją najszczęśliwsi ludzie świata. Z kim zatem będziemy się lepiej bawić podczas Konkursu Piosenki Eurowizji niż z naszym północnym sąsiadem?
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-18

9 rajskich wysp, o których każdy marzy

Najpiękniejsze wyspy świata według porównywarki cen trivago.pl
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2014-03-13

Zwiedzamy Polskę rowerem! Trzy malownicze trasy rowerowe dla każdego

Kresy, Karpaty, a może okolice Dęblina i sławny Czarnolas Kochanowskiego? Wybraliśmy trzy trasy rowerowe, idealne nie tylko dla zaawansowanych miłośników rowerów – jedną na północy kraju, drugą na południu, trzecią w urokliwej, centralnej Polsce.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-11

Innowacyjny sposób sprzedawania podróży w Internecie – e-podróżnik.pl

W dobie intensywnego rozwoju narzędzi usprawniających podróżowanie pasażerowie przenoszą się do Internetu by zaplanować wyjazd i kupić bilety. Jednym z rozwiązań, z których korzystają są wyszukiwarki połączeń.
czytaj więcej