Biuro prasowe

BIZNES 2014-12-11

Hotel B&B Wrocław Centrum wśród finalistów Profit Hotel Awards 2014!

26 listopada 2014 r. w Warszawie odbyło się najważniejsze spotkanie branży hotelarskiej w Polsce – IX Forum Profit Hotel 2014. Zwieńczeniem dnia była uroczysta Gala, podczas której nagrodzono najlepsze obiekty hotelarskie na krajowym rynku.
czytaj więcej
BIZNES 2014-12-04

Symulator jazdy na nartach w Lipowym Moście.

Marzysz o szusowaniu po górskich stokach, ale brakuje ci czasu na wyjazd?
czytaj więcej
BIZNES 2014-11-21

Kody promocyjne PolskiBus.com już wkrótce dostępne!

• PolskiBus.com planuje wprowadzenie kodów promocyjnych na początku 2015 roku • Kody promocyjne będą dostępne na wybranych liniach oraz kursach • Realizacja kodów promocyjnych będzie możliwa poprzez stronę internetową www.polskibus.com
czytaj więcej
BIZNES 2014-11-19

Hotel B&B we Wrocławiu świętuje swoje pierwsze urodziny!

W tym miesiącu swoje 1. urodziny świętuje hotel B&B Wrocław Centrum. Trzeci, po B&B Toruń oraz B&B Warszawa-Okęcie, obiekt sieci B&B Hotels w Polsce został otwarty dla klientów dokładnie 25 listopada 2013 r. i na trwałe wpisał się w hotelową mapę stolicy Dolnego Śląska.
czytaj więcej
BIZNES 2014-10-23

Jak przyciągnąć gości na sylwestrową imprezę? Poradnik

Sylwester to dla wielu właścicieli restauracji, klubów, a także pensjonatów czy hoteli świetna okazja, by zarobić znacznie więcej niż przez ostatnie kilka tygodni w roku.
czytaj więcej
BIZNES 2014-10-09

Jeszcze szybsze darmowe Wi-Fi w hotelach B&B w Polsce

Nowoczesne hotele oprócz inwestycji w piękne wnętrza i wykwalifikowany personel inwestują dziś również w nowoczesną infrastrukturę techniczną. Nie każdy bowiem gość traktuje taki obiekt wyłącznie jako miejsce noclegu czy bazę do turystycznych wycieczek.
czytaj więcej
BIZNES 2014-09-19

Incentive Planet po raz drugi nominowany w konkursie „Lider Przedsiębiorczości"

„LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ROKU” to konkurs organizowany od 1994 roku w ramach promocji małej i średniej przedsiębiorczości. Tegoroczny konkurs stanowi integralną część Ogólnopolskiej Konferencji pt. „Potęga rozwoju - rozwój do potęgi. Drogi MSP po kapitał”.
czytaj więcej
BIZNES 2014-09-17

DoubleTree by Hilton Łódź najlepszy w mieście na pierwsze urodziny

Już w pierwszym roku działalności hotel DoubleTree by Hilton został uznany najlepszym czterogwiazdkowym hotelem w Łodzi, w całym kraju zajmując w tej kategorii czwarte miejsce.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2014-09-03

Sportowy wrzesień w Polsce. Co z cenami hoteli?

Jak wrześniowe wydarzenia sportowe odbijają się na cenach hoteli w poszczególnych miastach? O tym informuje trivago.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2014-08-26

Arguido – rzeczywistość rozszerzona dla każdego

Wystartowało Arguido - platforma mobilna, które daje użytkownikom smartfonów i tabletównarzędzie do budowania własnych rzeczywistości rozszerzonych.
czytaj więcej