Biuro prasowe

Turystyka BIZNES 2016-03-18

16 turystycznych „must see” roku 2016

Dokąd warto pojechać w tym roku na wakacje, lub choćby na długi weekend? Magazyn „Forbes” już pod koniec stycznia, jak co roku, wskazał najbardziej „gorące” cele wyjazdów turystycznych na 2016 rok.
czytaj więcej
BIZNES 2016-03-17

Portugalia – coraz popularniejsza wśród Polaków

Od kilku lat widoczny jest rosnący trend w liczbie Polaków odwiedzających Portugalię i w długości ich pobytu w tym kraju. Choć stanowią niewielki procent wszystkich turystów zagranicznych, to jednak otwarcie nowych połączeń bezpośrednich do Porto dobrze rokuje na przyszłość.
czytaj więcej
BIZNES 2016-02-25

Hotel butikowy – pomysł na biznes czy fanaberia pasjonatów?

Goście hotelowi już dawno przestali się zadowalać przeciętnością niezależnie od tego, czy do danego miejsca przyjeżdżają w celach biznesowych, czy też wypoczynkowych. Z myślą o podróżnych, którzy nie chcą meldować się w wyglądających tak samo sieciówkach powstają hotele butikowe.
czytaj więcej
BIZNES 2016-02-23

Jeszcze tańsze podróżowanie z PolskiBus.com? BLIK i jest!

PolskiBus.com wspólnie z systemem płatności mobilnych BLIK uruchamia nową, fantastyczną promocję!
czytaj więcej
BIZNES 2016-02-22

Airbusy 321 dołączają do floty Small Planet Airlines

Pozyskanie Airbusów 321 i kolejnych Airbusów 320 oraz rezygnacja z Boeingów 737-300 – to główne zmiany, zaplanowane przez Small Planet Airlines na okres wakacyjny. Latem flota przewoźnika będzie liczyć 21 Airbusów.
czytaj więcej
BIZNES 2016-02-02

Biura podróży pod lawiną długów

W ciągu zaledwie pół roku zadłużenie biur i agencji turystycznych notowane w Krajowym Rejestrze Długów wzrosło o ponad 3 miliony złotych.
czytaj więcej
BIZNES 2016-01-29

Szallas.hu walczy o głosy w konkursie European Business Awards

Po uzyskaniu tytułu „National Champion” w prestiżowym konkursie European Business Awards firma Szallas (właściciel portalu Noclegguru.pl) walczy o głosy sędziów i międzynarodowej społeczności.
czytaj więcej
BIZNES 2016-01-19

Polacy coraz chętniej wypoczywają na Węgrzech

Polacy coraz chętniej wypoczywają na Węgrzech – wynika z analizy portalu turystycznego Noclegguru.pl. Wśród najczęściej wybieranych przez turystów miejscowości znajdują się Budapeszt, a także kurorty znane z kompleksu basenów oraz źródeł termalnych.
czytaj więcej
BIZNES 2015-12-17

Jak udekorować hotel w okresie świątecznym?

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy w każdym hotelarzu budzi się dekorator wnętrz. Ozdabianie hotelu to sama przyjemność, łatwo jednak popaść w przesadę i zamiast nastrojowego wnętrza wykreować… chaos.
czytaj więcej
BIZNES 2015-12-17

Zasłużony dla Polskiego Budownictwa: Eugeniusz Zieliński

W tegorocznej edycji konkursu Orły Polskiego Budownictwa tytuł „Zasłużony dla Polskiego Budownictwa” zdobył Eugeniusz Zieliński, właściciel Przedsiębiorstwa Instalacyjno-Budowlanego „Gwarant” Eugeniusz Zieliński.
czytaj więcej