Biuro prasowe

BIZNES 2016-07-18

Obecna sytuacja w Europie a rynek turystyczny - komentarz eksperta

Jakie konsekwencje niesie za sobą spadek bezpieczeństwa w danym kraju? Co z perspektywami wyjazdu i popularnymi kierunkami w obliczu narastającego zagrożenia atakami terrorystycznymi?
czytaj więcej
BIZNES 2016-07-01

Oświadczenie Ministerstwa Kultury i Turystyki Republiki Tureckiej

Ministerstwo Kultury i Turystyki Republiki Tureckiej wydało oświadczenie odnośnie zamachu terrorystycznego, który miał miejsce 28 czerwca 2016.
czytaj więcej
BIZNES 2016-06-24

Czy czeka nas fala upadków biur podróży?

Czy Polską turystykę czeka najcięższy sezon od wielu lat? Jak wygląda obecnie sytuacja w polskiej turystyce i czy w obawie przed bankructwem biur podróży w tym roku lepiej postawić na wczasy w kraju?
czytaj więcej
BIZNES 2016-06-22

Hotel Przyjazny Rodzinie – ostatnia szansa na rejestrację!

Jeszcze tylko przez kilka dni przyjmowane będą zgłoszenia do VIII edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie, w którym specjalnym certyfikatem wyróżnione zostają obiekty noclegowe gwarantujące komfortowy i bezpieczny wypoczynek rodzinom z dziećmi, a także kobietom w ciąży.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2016-06-09

RADISSON BLU CENTRUM W WARSZAWIE SPEŁNIA NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Radisson Blu Centrum w Warszawie jako jedyny w Polsce otrzymał Safehotel Premium Certificate
czytaj więcej
BIZNES 2016-05-31

Kampania Hotel Przyjazny Rodzinie obchodzi 8. urodziny

Ponad 520 certyfikatów przyznanych hotelom – tak wyglądają statystyki kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie. Po ośmiu latach działania, projekt cieszy się coraz większym zainteresowaniem rodziców i hotelarzy.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2016-05-23

Blisko jedna trzecia Polaków wciąż rezerwuje wakacje w lokalnych biurach podróży

Nowy raport wyszukiwarki ofert turystycznych KAYAK.pl przedstawia zmiany w zwyczajach podróżniczych Polaków w ciągu ostatnich 10 lat
czytaj więcej
BIZNES 2016-04-20

PolskiBus.com i Żak Express łączą siły na trasie P25!

PolskiBus.com i Żak Express łączą siły na trasie Warszawa – Łomża – Ełk – Augustów – Suwałki! Już od 12 maja br. linia P25 będzie obsługiwana przez najwyższej jakości autokary firmy Żak Express, natomiast już dziś rusza sprzedaż biletów na stronie internetowej www.polskibus.com.
czytaj więcej
BIZNES 2016-04-05

KAYAK.pl odkrywa tajniki wynajmu samochodu i zdradza najchętniej wybierane marki

Wyszukiwarka turystyczna ujawnia, jakie modele aut podróżni wybierają najchętniej oraz podpowiada, czym kierować się przy wynajmie samochodu.
czytaj więcej
BIZNES 2016-03-31

IQ Partners inwestuje w Triverna.pl

Fundusz JEREMIE Seed Capital województwa Zachodniopomorskiego FIZ zarządzany przez IQ Pomerania Sp. z o.o. (z grupy kapitałowej IQ Partners S.A., notowanego na GPW), zainwestował blisko 1 mln złotych w rosnący w błyskawicznym tempie portal turystyczny Triverna.pl
czytaj więcej