Biuro prasowe

BIZNES 2015-04-01

Nowe miasta i jeszcze więcej połączeń z Leszna!

PolskiBus.com informuje, iż od 1 kwietnia autokary w ramach linii P17 będą zatrzymywały się na przystanku w Lesznie! Mieszkańcy miasta zyskują możliwość planowania podróży do dwóch kolejnych miast – Szczecina i Gorzowa Wielkopolskiego.
czytaj więcej
BIZNES 2015-02-08

Public relations w branży hotelowej, nowe wyzwania dzisiejszych czasów

Public relations zawładnęło dzisiejszymi czasami. Trudno wyobrazić sobie dobrze prosperujący hotel, który nie korzysta z usług profesjonalnego doradcy w tym zakresie.
czytaj więcej
BIZNES 2015-02-04

Jak dobrze wybrać miejsce na szkolenie firmowe? Co powiecie na Manor House SPA

Międzynarodowe trendy i zjawiska globalne w dziedzinie szkolenia pracowników maja istotny wpływ na sytuacje tego sektora na rynku polskim. Przedsiębiorcy mogą wybierać z szerokiego wachlarza ofert.
czytaj więcej
BIZNES 2015-02-03

Duża aktualizacja silnika Criteo dla branży Travel

Criteo, firma technologiczna działająca w branży marketingu wydajnościowego, ogłosiła duże uaktualnienie silnika reklamowego, które umożliwi firmom docieranie do klientów w oparciu o kwotę, jaką prawdopodobnie są w stanie wydać na rezerwacje podróży i usług wakacyjnych.
czytaj więcej
BIZNES 2015-01-26

Hotele B&B – optymalny wybór dla klientów korporacyjnych

Targi, konferencje, podpisanie umowy, negocjacje, przedstawienie nowej oferty… Powodów do wyjazdów służbowych jest coraz więcej. W dobie globalizacji podróże służbowe stanowią niezbędny element funkcjonowania wielu firm i instytucji.
czytaj więcej
BIZNES 2015-01-16

P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów. 99,8% zadowolonych pasażerów!

Wyniki badania przeprowadzonego na przełomie października i listopada 2014 roku wśród podróżnych pokazały, że 99,8% pasażerów jest zadowolona lub bardzo zadowolona z nowej linii P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów, a 52% respondentów podróżuje częściej, dzięki nowym połączeniom!
czytaj więcej
BIZNES 2015-01-12

Region turystyczny – dlaczego warto stawiać na wspólną promocję?

Wraz ze zbliżającym się okresem ferii zimowych powraca pytanie o to, jak skutecznie przyciągnąć turystów? Aż 35% podróżujących Polaków poszukuje dodatkowych atrakcji wokół miejsca docelowego. Dlatego, samorządy promują się wspólnie.
czytaj więcej
BIZNES 2014-12-30

Wielkie Świąteczne Cenozamrażanie!

• PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie promocji – Wielkie Świąteczne Cenozamrażanie! • Od 22 do 31 grudnia PolskiBus.com zaproponuje 10 podróży, na które cena zostanie zamrożona na niskim, atrakcyjnym poziomie
czytaj więcej
BIZNES 2014-12-21

Świąteczny klimat nadchodzi! Tripsta.pl uruchamia serię konkursów bożonarodzenio

Internetowe biuro podróży Tripsta.pl rozpoczęło serię konkursów bożonarodzeniowych, które pomogą odwiedzić Ci wymarzone miejsce. Do wygrania są vouchery w wysokości 200 lub 400 zł.
czytaj więcej
BIZNES 2014-12-19

B&B powiększa sieć hoteli w Polsce!

Już wkrótce rodzina hoteli B&B w Polsce powiększy się o kolejną lokalizację. Do trzech obiektów w Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu dołączy hotel w Katowicach.
czytaj więcej