Biuro prasowe

BIZNES 2013-09-23

Elektryzująca przyszłość rowerów

Branża rowerowa w miejscu nie stoi. Projekty rozwiązań dla bicykli XXI wieku mogą zaskakiwać. Wyraźnie potwierdza się rosnąca rola segmentu rowerów elektrycznych oraz elementów elektronicznych.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-31

List otwarty rodziny Krasickich do mieszkańców Leska i regionu bieszczadzkiego

Dzieje rodziny Krasickich od ponad dwustu lat splatają się z historią Leska. Przedstawiciele kolejnych pokoleń Krasickich czuli się – z wyboru i z serca – obywatelami leskiej społeczności. Dlatego uznajemy za nasz obowiązek zwrócenia się do Państwa z następującym apelem.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-30

Duchowe SPA Manor House

Lato to doskonały moment nie tylko na relaks i zabawę, ale również na odkrywanie pięknych i nieznanych miejsc w Polsce. W ten ciepły, wakacyjny czas warto połączyć przyjemne z pożytecznym i odwiedzić zabytkowy Park i Pałac Odrowążów Manor House w Chlewiskach (woj. mazowieckie).
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-22

Dokąd latamy z polskich lotnisk?

FRU.PL sprawdziło, które polskie lotniska były podczas mijających wakacji najpopularniejsze oraz dokąd wybierali się ich pasażerowie
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-19

Wakacje 2.0 – kupujemy online i spędzamy surfując w Internecie

8 na 10 osób korzysta z Internetu przebywając na urlopie, a 27 proc. badanych wręcz nie wyobraża sobie wakacji bez dostępu do sieci. Jak organizujemy wypoczynek za pośrednictwem Internetu i jak korzystamy z sieci na urlopie analizuje PayU, dostawca usług płatniczych.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2013-06-27

Wakacyjne gadżety – niezbędnik żeglarza

Mazury to piękne miejsce na spędzenie wakacji w Polsce. Urlop pod żaglami będzie fantastyczną przygodą zarówno dla grupy przyjaciół, jak i rodziny z dziećmi.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2013-06-24

W domu, w pracy, na wakacjach - kubek termiczny

Kubek termiczny to doskonałe akcesorium na cały rok. Przyda się nie tylko w czasie zimowych wyjazdów, ale również podczas codziennych podróży do pracy, mazurskich wypraw na żagle, czy letnich porządków w ogrodzie.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2013-05-31

Sezon grillowy czas zacząć! Wybieramy grill

Grillowanie to świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Sezon grillowy już rozpoczęty, dlatego też jest to ostatni moment na zakup grilla odpowiedniego do naszych wymagań i oczekiwań.
czytaj więcej