Biuro prasowe

Bankowość BIZNES 2014-06-12

Meritum Bank rozszerza ofertę o produkty inwestycyjne i buduje sieć doradców

Meritum Bank po raz pierwszy wprowadza do oferty produkty inwestycyjne. Dla klientów dostępne są dwa rozwiązania inwestycyjne: z wpłatą jednorazową i systematyczną. Bank planuje rozwijać ofertę w tym zakresie i rozbudowuje zespół doradców specjalizujących się w inwestycjach.
czytaj więcej
BIZNES 2014-06-12

Władysław Grabski bez tajemnic. Wystawa w NBP

Najnowsza wystawa w Narodowym Banku Polskim, zatytułowana „Władysław Grabski, Bank Polski SA i stabilizacja ekonomiczna kraju”, przybliża osobę Władysława Grabskiego – jednej z najważniejszych postaci życia politycznego i gospodarczego okresu dwudziestolecia międzywojennego.
czytaj więcej
Nieruchomości BIZNES 2014-06-12

Jaki jest zwrot z inwestycji w mieszkanie na wynajem przy kredycie hipotecznym?

Warto rozważyć, jaka w tym przypadku ujawnia się szansa zarobku i czy zysk z wynajmu nieruchomości osiągany na poziomie 4 % w skali roku przy kredycie hipotecznym to jeszcze zysk, czy już strata, której można uniknąć dzięki Property Value?
czytaj więcej
BIZNES 2014-06-11

Jak w przyszłości będzie wyglądał serwis samochodowy?

Otaczający nas świat zmienia się nieustannie. To, co jeszcze dekadę temu było niewyobrażalne, dziś staje się naszą codziennością.
czytaj więcej
BIZNES 2014-06-11

Znamy zwycięzców drugiego konkursu TEN by Fotolia 3

Drugi konkurs inspirowany majowym projektem Kolekcji TEN by Fotolia „Clean Inside” został rozstrzygnięty. Zwycięzcami zostali Anuska Palacio Garcia w kategorii fotograficznej oraz Toni López Enrique w kategorii graficznej.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2014-06-11

Żabka Polska zarządza kapitałem ludzkim w systemie SAP HCM

Żabka Polska sp. z o. o., lider sieci sklepów convenience w Polsce, wdrożyła system SAP HCM do zarządzania kapitałem ludzkim.
czytaj więcej
BIZNES 2014-06-11

Grupa Redan w maju poprawiła sprzedaż w obu segmentach

O 7,4% do 40,7 mln zł wzrosły w maju 2014 r. szacunkowe obroty Grupy Kapitałowej Redan, właściciela marek Top Secret, Troll, Drywash oraz sieci TextilMarket, w porównaniu do tego samego miesiąca 2013 r.
czytaj więcej

Computex 2014: ASUS prezentuje nową generację tabletów z systemem Android

Na targach Computex 2014, które odbyły się w Tajpej na Tajwanie, firma ASUS przedstawiła linię nowatorskich tabletów, w tym serie ASUS MeMO Pad, ASUS Fonepad oraz ASUS Transformer Pad.
czytaj więcej

Computex 2014: ASUS przedstawia Zenbook NX500

Na targach Computex 2014, które odbyły się w Tajpej na Tajwanie, ASUS zaprezentował Zenbook NX500 – nową wersję sztandarowego notebooka ASUS ze stylowej serii Zenbook.
czytaj więcej
BIZNES 2014-06-11

BIK PLANUJE WYBUDOWAĆ PRAWIE 50 TYS. MKW. NOWOCZESNEJ POWIERZCHNI MAGAZYNOWEJ

Deweloper nieruchomości magazynowych Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. na posiadanych gruntach zamierza wybudować ok. 50 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Oznaczać to będzie podwojenie działalności w tej części biznesu.
czytaj więcej