Biuro prasowe

Firma BIZNES 2013-05-27

Polski Totalizator wśród najbezpieczniejszych firm loteryjnych na świecie

Produkty Totalizatora Sportowego, właściciela marki Lotto, znalazły się wśród najbardziej bezpiecznych w Europie. Badanie polskiej firmy loteryjnej przeprowadzone zostało na zlecenie European State Lottery Association.
czytaj więcej

Filmy Trend Micro zdobyły trzy nagrody podczas festiwalu World Media Festival

Dwie złote nagrody i jedna Grand Award dla filmów wyprodukowanych dla Trend Micro
czytaj więcej
BIZNES 2013-05-27

„Śląski Dzień Dziecka” w Mysłowicach!

1 czerwca to szczególny dzień, w którym dzieci trzeba rozpieszczać i pozwolić im na nieco więcej niż zwykle. W stadninie koni „Arabka” w Mysłowicach-Dziećkowicach na najmłodszych czekać będzie moc wrażeń.
czytaj więcej
BIZNES 2013-05-27

Oszczędny jak... kobieta?

Podobno kobieta nie potrafi oszczędzać, a ostatnie pieniądze wyda na nową parę butów. Jak w każdym stereotypie, w stwierdzeniu tym jest trochę prawdy. Kobiecy styl zarządzania finansami ma jednak wiele zalet, które przydadzą się paniom przy gromadzeniu środków na przyszłość.
czytaj więcej
BIZNES 2013-05-24

Fracht FWO Polska. Dostawa na plac budowy Oceanarium

W połowie maja firma Fracht FWO Polska dostarczyła ostatnią partię szklanych akryli do Wrocławskiego Zoo. Na niemal dwóch hektarach powstaje tam pierwsze w Polsce i największe w Europie Oceanarium.
czytaj więcej

Trend Micro: cyberprzestępcy coraz sprawniej kradną nasze pieniądze

Badania Trend Micro pokazują, że stawki cyberprzestępców są bardzo zróżnicowane. Przykładowo wysłanie spamu do 1000 adresatów to koszt ok. 3$. Zakup zestawu do stworzenia exploita to już koszt rzędu 2500$.
czytaj więcej
BIZNES 2013-05-24

Podręczniki szkolne – fakty i mity

Do 15 czerwca dyrektorzy szkół mają obowiązek ogłosić listę podręczników obowiązujących w nowym roku szkolnym. Sekcja Wydawców Edukacyjnych PIK odpowiada na najczęściej pojawiające się w kontekście podręczników pytania i mity.
czytaj więcej
BIZNES 2013-05-24

CDP.pl wprowadzi „Disney Infinity” na polski rynek 23 sierpnia

Nowatorska gra „Disney Infinity”, która łączy elementy świata wirtualnego i rzeczywistego, zadebiutuje na polskim rynku 23 sierpnia. Jej dystrybutorem będzie spółka CDP.pl, która dziś ujawniła ceny zestawów startowych.
czytaj więcej
BIZNES 2013-05-22

Wydajemy na IT więcej i mądrzej

Jak wynika z danych „Computerworld”, organizatora konkursu „Lider Informatyki”, polskie przedsiębiorstwa inwestują w IT więcej i efektywniej niż kiedyś, a wdrażane przez nie technologie mają coraz większy wpływ na biznes
czytaj więcej
Gospodarka BIZNES 2013-05-22

Co drugi Polak gra w Lotto. Rocznie wydajemy na kupony prawie 3,5 mld zł

Co drugi Polak gra w Lotto przeznaczając rocznie na kupony ok. 15 Euro. Wygraną chcemy przeznaczyć na mieszkanie lub samochód. Rocznie na gry losowe wydajemy ponad 3,5 mld zł – wynika z najnowszych analiz Totalizatora Sportowego.
czytaj więcej