Biuro prasowe

GAVDI obsługuje system SAP HCM w Securitas Polska

Firma Securitas Polska, lider w zakresie ochrony osób i mienia, podpisała umowę na obsługę systemu SAP HCM z Centrum Wsparcia Aplikacji GAVDI.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-15

Światła samochodowe: zgodne z prawem i zdrowym rozsądkiem

O naszym bezpieczeństwie poruszania się samochodem (zwłaszcza po zmroku) decyduje kilka elementów. Obok sprawności technicznej pojazdu niezwykle ważne jest jego prawidłowe oświetlenie.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-14

Farnell element14 wprowadza do oferty moduł BoosterPack HapTouch

Farnell element14 i Texas Instruments opracowały moduł rozszerzenia HapTouch BoosterPack, który pozwala konstruktorom i programistom na łatwe zastosowanie technologii dotykowej w urządzeniu lub jego prototypie.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-14

HUAWEI zaprasza do świata nowych możliwości, prezentując urządzenia 4G LTE

Podczas targów Consumer Electronics Show w Las Vegas (CES 2014) HUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), przedstawił szereg nowych urządzeń, które obsługują sieci LTE kategorii 4.
czytaj więcej
Energetyka BIZNES 2014-01-14

Porywiste wiatry nawiedziły północną Polskę

Jak poinformowało Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Podlaskiego, w piątek wieczorem wskutek awarii wywołanych przez silny wiatr w województwie podlaskim ponad 7 tys. odbiorców pozbawionych było prądu. Jak ochronić sprzęt przed zniszczeniem?
czytaj więcej
Energetyka BIZNES 2014-01-14

Schneider Electric nawiązał współpracę z PPH Cool

Schneider Electric nawiązał współpracę z PPH Cool - największym polskim dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych. Współpraca dotyczy dystrybucji urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych opartych na rozwiązaniach Uniflair, marki zakupionej przez Schneider Electric.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-14

e-podróżnik.pl podwaja wyniki sprzedaży biletów. Rekordowe 10 milionów zł obrotu

Dzięki ciągłemu rozwojowi wyszukiwarka e-podróżnik.pl wraz z końcem 2013 roku zanotowała obrót w wysokości 10 milionów złotych ze sprzedanych biletów autobusowych. Rekordowy wynik został osiągnięty dzięki 100% wzrostowi sprzedaży.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-14

Polskie łupki: to mogło by już nam udać, gdyby firmom nie przeszkadzano

Najwyższa Izba Kontroli w swoim ostatnim raporcie krytycznie ocenia polskie poszukiwania gazu łupkowego. Jednocześnie Izba sugeruje, że aż 12 lat zajmie Polsce poszukiwanie i badanie polskich złóż łupków. Czy rzeczywiście jest problem z poszukiwaniem łupków?
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-14

Kolekcja żakardowych paneli okiennych HAFT S.A. pokazuje prawdziwy charakter

Okna stanowią jeden z najważniejszych elementów mieszkania. Przykuwają uwagę, tworząc wrażenie przestronności, dlatego dobór ich odpowiedniej oprawy jest niezwykle istotny.
czytaj więcej