Biuro prasowe

BIZNES 2015-06-22

Centra obsługi biznesu dynamizują rynek biurowy

Sektor usług dla biznesu, w którym w najbliższych latach prognozowany jest 60 proc. wzrost zatrudnienia, w znacznym stopniu przyczyni się także do rozwoju regionalnych rynków biurowych
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-22

Podróżuj bezpiecznie z LINK4

LINK4 dodaje do każdego ubezpieczenia komunikacyjnego (OC, AC) nawigację NaviExpert, która nie tylko doprowadzi do celu, ale pozwoli także sprawdzić jakim jesteś kierowcą.
czytaj więcej
Ubezpieczenia BIZNES 2015-06-22

Nawet 90 tys. złotych świadczenia za tragedię na wakacjach

Czasem powrót z wakacji nie oznacza natychmiastowego powrotu do pracy. Dobrze, jeżeli jest to spowodowane dłuższym urlopem, gorzej jednak, gdy przyczyna jest całkiem inna. Wypadki na wakacjach mogą bowiem wyłączyć nas z życia na dłuższy okres.
czytaj więcej

SolarWinds otwiera w Krakowie biuro badań i rozwoju

Rozbudowa strategicznego europejskiego biura R&D otwiera nowe możliwości rozwoju kariery przed specjalistami IT oraz wzmocni globalny zespół rozwoju oprogramowania i pozycję firmy na świecie
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-20

Geomarketing – biznesowy strzał w dziesiątkę

Gdzie ulokować placówkę, aby trafić dokładnie w grupę docelową? Na jakim obszarze sprzedaż będzie najefektywniejsza? Gdzie mieszkają klienci?
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-19

Dziękujemy Wam za wspólne 4 lata z PolskiBus.com! Zobacz nasz urodzinowy film i

19 czerwca 2015 roku PolskiBus.com obchodzi swoje 4. urodziny. To doskonała okazja, aby podziękować naszym wspaniałym pasażerom!
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-19

Przewoźnicy na konferencji DB Schenker Logistics

W Młochowie, w siedzibie warszawskiego oddziału DB Schenker Logistics, odbyła się doroczna centralna konferencja z przewoźnikami z całej Polski współpracującymi z firmą.
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-19

Niespodzianka dla mieszkańców Rzeszowa, Krakowa oraz Wrocławia. Trasa P14 przedł

PolskiBus.com serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Rzeszowa, Krakowa i Wrocławia do odwiedzenia Berlina! Już od 26 czerwca, dzięki kolejnej nowości w ofercie PolskiBus.com, będzie to prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej.
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-19

TomTom wprowadza TRUCKER 6000

TomTom (TOM2) wprowadza nowy TRUCKER 6000 – przenośne urządzenie nawigacyjne przeznaczone dla kierowców ciężarówek.
czytaj więcej
BIZNES 2015-06-19

Polski start-up w USA – jak się za to zabrać?

Masz start-up i chcesz pojechać do USA? Zobacz, jaka wiza będzie dla ciebie najlepsza. Nie ma co prawda wizy odpowiedniej dla start-upów, ale jest wiele, które można rozważyć, w zależności od sytuacji wyjeżdżających. Sprawdź, czym się od siebie różnią
czytaj więcej