Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-25

Jak utrzymać ciągłość łańcuchów dostaw na rynku beverage w czasach epidemii?

Co robią operatorzy logistyczni w nowych warunkach przepływów towarów, aby nie przerwać ciągłości operacyjnej w transporcie i magazynowaniu? Komentuje Ellina Lolis, wiceprezes Hillebrand Poland
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Rozwiązania ekspozycyjne wsparciem bezpieczeństwa higienicznego w sklepach

W ostatnim czasie widać, jak ważną rolę odgrywa branża handlowa, gdzie sprawnie funkcjonujące sklepy, z pełnymi półkami towaru, i wydajne łańcuchy dostaw zapewniają klientom poczucie bezpieczeństwa.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Huawei przedłuża ofertę cenową na wybrane urządzenia i dodaje nowe promocje

Huawei przedłuża ofertę cenową na swoje produkty – teraz wybrane smartfony, laptopy i tablety można kupić w nowej cenie do 29 marca.
czytaj więcej

Projekty 4.0: Jak efektywnie zarządzać projektami w średniej i dużej firmie

Dla przedsiębiorstw o rozbudowanej skali działalności czy strukturze, a także tych, które opierają się o pracę zdalną lub działają w różnych lokalizacjach, konieczne może być wykorzystanie w tym celu odpowiedniego oprogramowania.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Znane i cenione produkty renowacyjne Baumit zmieniają nazwę

Przywróciły dawny blask tysiącom budynków w całej Europie, teraz same doczekały się odświeżenia: wybrane produkty renowacyjne Baumit od 1 marca 2020 r. dostępne są w ofercie światowego producenta chemii budowlanej pod nowymi nazwami.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Czy deweloperzy odpowiadający za największą część budownictwa mieszkaniowego mog

Na rynku mieszkaniowym nie widać końca kolejnych rekordów. W 2019 r. oddano do użytku ponad 200 tys. mieszkań. To najlepszy wynik od czasów Gierka.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Panattoni buduje 67 000 m kw. BTSa w Czeladzi

Panattoni, lider rynku nieruchomości powierzchni przemysłowych w Europie, rozpoczął budowę centrum dystrybucyjnego dla producenta odzieży i akcesoriów sportowych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Wakacje kredytowe w Banku Pocztowym w okresie pandemii

W związku wyjątkową sytuacją spowodowaną epidemią koronawirusa, Bank Pocztowy wprowadza możliwość zawieszenia rat kapitałowych przy spłacie kredytów i pożyczek gotówkowych oraz hipotecznych nawet na 6 miesięcy. O tzw. wakacje kredytowe można wnioskować zdalnie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Topiel No 18 z prestiżowym wyróżnieniem Top Builder

Przyznano tegoroczne nagrody Top Builder należące do grona najbardziej prestiżowych wyróżnień na polskim rynku budowlanym. Na liście laureatów w kategorii „Inwestycje” znalazł się kameralny kompleks apartamentów realizowany przez Marvipol Development w sercu Powiśla.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-25

Gra Röki od United Label na liście najbardziej oczekiwanych gier indie

Nakłady inwestycyjne na grę Röki pod szyldem naszej platformy wydawniczej – United Label, wynoszą po naszej stronie między 1,3, a 1,5 mln zł. Ta kwota uwzględnia finansowanie produkcji gry oraz stricte działania wydawnicze, w tym marketing.
czytaj więcej