Biuro prasowe

BIZNES 2013-09-19

Biletomaty bezgotówkowe na Dniach Transportu Publicznego

Mera Systemy, firma dostarczająca biletomaty bezgotówkowe dla warszawskich autobusów, zaprasza na Dzień Miejski w ramach obchodów Dni Transportu Publicznego, który odbędzie się 21 września na terenie zajezdni tramwajowej „Mokotów” przy ul. Woronicza.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-19

Prologis Targets Czech Republic for Speculative Development

PRAGUE – 19 September 2013 – Prologis, Inc., the leading global owner, operator and developer of industrial real estate, today announced it has begun construction of a 22,500-square-metre, speculatively-developed facility in Prologis Park Prague D1 West.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-19

Prologis Celuje w Budowę Spekulacyjną w Czechach

PRAGA – 19 września 2013 – Prologis, Inc., wiodący globalny właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych poinformował dzisiaj o rozpoczęciu budowy obiektu spekulacyjnego o powierzchni 22 500 metrów kwadratowych w Prologis Park Prague D1 West.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-19

Nowelizacja LEED a rynek pracy w nieruchomościach

Czy nowelizacja zasad przyznawania eko certyfikatów LEED wpłynie na rynek pracy w branży nieruchomości?
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-18

Borussia Dortmund i HUAWEI – nowy wymiar sportu na stadionie SIGNAL IDUNA PARK

HUAWEI zostanie Mistrzowskim Partnerem Borussii Dortmund. W ramach partnerstwa na stadionie SIGNAL IDUNA PARK powstanie infrastruktura otwartej, bezprzewodowej sieci LAN. Jest to prawdopodobnie największy projekt tego typu w Niemczech.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-18

Chrapanie: nie tylko głośny, ale i niebezpieczny problem

Chrapanie w naszym społeczeństwie traktowane jest nieco z przymrużeniem oka, jako z pewnością drażniąca, ale w zasadzie niegroźna przypadłość. W rzeczywistości mało kto próbuje na dobre pozbyć się tego problemu.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-18

Oznaczenia na oponach – jak dużo można z nich wyczytać?

Jeśli przypatrzymy się uważnie, to na każdej z samochodowych opon, oprócz marki producenta, znajdziemy także mnóstwo różnorodnych oznaczeń. Większość kierowców potrafi z nich odczytać jedynie średnicę felgi czy szerokość ogumienia.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-18

Naładuj się energią drzew przed zimą

Energia drzew, ziemi i moc Kamiennego Kręgu wyciszą i napełnią każdego wewnętrznym spokojem. Zanim na dobre zacznie się jesień, nastanie senna aura, a liście drzew zaczną powoli opadać, warto zregenerować siły w Ogrodzie Medytacji w Manor House SPA Chlewiska.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-18

Nano, czyli polska łazienka

Jaka jest polska łazienka? Taka jak polskie mieszkania, czyli mała. Co w niej można zmieścić? Dzięki odświeżonej serii Cersanit Nano wszystko.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-18

Mera Systemy na targach TRANSEXPO

Mera Systemy, firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji automatycznych systemów opłat za produkty i usługi, w dniach 17-19 września bierze udział w XI Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w Kielcach.
czytaj więcej