Biuro prasowe

BIZNES 2014-05-07

Gastronomia stawia latem na turystykę

Okres letni dla wielu restauracji wiąże się ze spadkiem przychodów. Polacy wyjeżdżają na wakacyjne voyage, sezon grillowy w pełni, a ci którzy decydują się relaks, od czasu spędzonego w restauracji, wolą beztroskie piknikowanie na świeżym powietrzu.
czytaj więcej
Nieruchomości BIZNES 2014-05-06

Jak dwukrotnie zarobić na nieruchomości?

Jak dwukrotnie zarobić na nieruchomości?
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-06

Parrot Flower Power: Twój osobisty ogrodniczy asystent!

Parrot Flower Power to pierwszy inteligentny, bezprzewodowy czujnik wyposażony w technologię Bluetooth Smart, która łączy go z Twoim smartfonem i dzięki dedykowanej aplikacji, stworzonej we współpracy z międzynarodowymi botanikami, pomaga Ci w opiece nad Twoimi roślinami.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-06

Kongresy dyrektorów finansowych

13 maja w Sopocie oraz 15 maja w Poznaniu, odbędą się kolejne kongresy dyrektorów finansowych oraz osób koordynujących finanse firm. Spotkania towarzyszą IX edycji prestiżowych nagród „Dyrektor Finansowy Roku”.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-06

Co DARIN powie Ci o Twoim domu?

System domu inteligentnego DARIN sterowany jest z interfejsu dostępnego z komputera, laptopa, telefonu. Oczywiście automatyka to przede wszystkim coś co „samo” reaguje na zmiany w otoczeniu.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-06

Prosument – sieć i rozliczenia – Net metering

Zapraszamy na debatę „Prosument – sieć i rozliczenia – Net metering”, która odbędzie się 15 maja 2014 r. w Warszawie o g. 10.00 (ul. Słupecka 6, Warszawa, Redakcja Polityki)
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-05

Murdered: Soul suspect

Jeśli jesteś fanem gier pokroju L.A. Noire to mam dla Ciebie dobrą wiadomość już za miesiąc pojawi się kolejna świetna gra detektywistyczna Murdered: Śledztwo zza światów.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-05

Wirtualna rzeczywistość dla architektów

W dniach 9-10 maja na Politechnice w Białymstoku odbędą się Międzynarodowe Warsztaty i Regionalna Konferencja ECAADE.. i3D wystąpi prezentując autorskie oprogramowanie Quazar3D – platformę programistyczną dla tworzenia i projekcji grafiki 3D czasu rzeczywistego.
czytaj więcej

18 polskich uczelni wdraża platformy Intel Galileo do programów nauczania

Studenci kierunków technicznych na całym świecie rozpoczęli prace na platformach Intel Galileo. Wśród 1,000 uczelni biorących udział w programie znalazło się 27 jednostek naukowych z 18 polskich szkół wyższych.
czytaj więcej

Z tabletem na majówkę

Tablet na majówkę - ASUS MeMO Pad HD 7
czytaj więcej