Biuro prasowe

BIZNES 2013-10-29

Zakład z Pszczonowa Najlepszym Partnerem w Biznesie

Zakład Przetwórstwa Pozostałości Pochodzenia Zwierzęcego w Pszczonowie otrzymał nagrodę specjalną „Najlepszy Partner w Biznesie 2013” za nowoczesność, bezpieczeństwo i stosowanie najnowszych technologii.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2013-10-29

Prezentacja najnowszych rozwiązań dla sektora Enterprise na Huawei Enterprise

Kolejne spotkanie ekspertów Huawei Enterprise z partnerami firmy
czytaj więcej

Intel wspiera Bena Saundersa w polarnej ekspedycji wszechczasów

Ultrabooki™ oparte na procesorach Intel® Core™ 4. generacji zostaną przetestowane w ekstremalnych warunkach podczas antarktycznej wyprawy Bena Saundersa
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-28

Opony całoroczne – dobre rozwiązanie, ale nie dla wszystkich

Czasy, gdy kierowcy nie zważali zupełnie na pory roku i przez cały czas jeździli na jednym komplecie opon, odchodzą powoli w niepamięć. Dziś większość z nas przyzwyczajona jest do sezonowej wymiany ogumienia z letniego na zimowe i odwrotnie.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-28

Biletomaty w autobusach i bezpieczeństwo pasażerów

Koncentracja kierowcy ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa podczas jazdy. Zwłaszcza w przypadku kierowcy autobusu, który odpowiada za bezpieczeństwo dziesiątek pasażerów.
czytaj więcej

Wystartował system SAP HCM na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej

Od września b.r. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie korzysta produkcyjnie z systemu SAP HCM. Projekt jest realizowany przez konsorcjum firm GAVDI Polska S.A. i QUERCUS Sp. z o.o.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-28

Uboat-Line kupuje spółkę Trucker i wchodzi w branżę spedycji lądowej

Notowany na NewConnect Uboat-Line S.A. przejął spółkę Trucker sp. z o.o. posiadającą licencję na działalność w zakresie spedycji lądowej. Dzięki tej transakcji Uboat-Line, bez opóźnień związanych z formalnościami, rozpocznie działalność w nowym segmencie rynku.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-10-28

70 zł za polecenie rachunku w drugiej edycji programu „Przejdź do Meritum”

Rusza druga edycja programu rekomendacyjnego „Przejdź do Meritum”, w ramach którego klienci Meritum Banku mogą zarabiać polecając konta osobiste i firmowe swoim znajomym.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-25

Ocieplanie domu, czyli co musi wiedzieć właściciel

Kalendarzowa jesień rozpieszcza nas w tym roku dość wysokimi temperaturami. Warto więc wykorzystać jeszcze sprzyjającą nam aurę i ocieplić dom w oczekiwaniu na nadejście srogiej zimy.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-25

Czy będzie odbicie cen?

W ostatnich miesiącach najwięcej mieszkań sprzedało się w Krakowie, Warszawie i Poznaniu. W tych miastach oferta rynku deweloperskiego zmalała najbardziej.
czytaj więcej