Biuro prasowe

BIZNES 2014-05-13

Briefing dostawcy – podstawa sukcesu programu wsparcia sprzedaży

W związku z rosnącym zainteresowaniem programami wsparcia sprzedaży, firmy coraz częściej decydują się na pełen outsourcing w zakresie przygotowania i prowadzenia projektów lojalnościowych kierowanych do partnerów biznesowych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-13

Fracht FWO Polska. Dostawy konstrukcji stalowych

W marcu bieżącego roku firma Fracht FWO Polska rozpoczęła krajowe dostawy konstrukcji stalowych od jednego z wiodących polskich producentów stali. Projekt obejmuje organizowanie konwojowanych transportów ładunków ponadgabarytowych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-12

Szkoła naszych dziadków i dzieci, czyli edukacyjna rewolucja z przełomu wieków

Szkoła naszych rodziców i dziadków, a nawet ta znana z własnego dzieciństwa, niedługo odejdzie do lamusa, a czarną tablicę i kredę wkrótce będzie można obejrzeć tylko wśród muzealnych eksponatów.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-12

Konstruktywna krytyka, która buduje, czyli jak motywować dziecko

Już Ignacy Krasicki powiedział „prawdziwa cnota krytyk się nie boi”. Z kolei niemal każdy uczeń usłyszał w życiu „czy ty zawsze musisz dostawać tróje?” lub „nigdy nie odrabiasz lekcji!”
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-12

Profil Kredytowy BIK dostępny online dla klientów Meritum Banku

Meritum Bank jako pierwszy komercyjny bank w Polsce umożliwia swoim klientom, posiadającym konto z dostępem do bankowości internetowej, korzystanie online z nowej usługi Biura Informacji Kredytowej (BIK): Profilu Kredytowego.
czytaj więcej

HUAWEI Ascend P7 – nowa definicja perfekcyjnego smartfona

HUAWEI, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentował dziś długo oczekiwany smartfon HUAWEI Ascend P7 4G LTE.
czytaj więcej
Nieruchomości BIZNES 2014-05-12

Karta rabatowa w ofercie Inpro

Od 12 maja do 30 czerwca br. przy zakupie nieruchomości w ramach inwestycji Spółki Inpro, każdy z klientów otrzyma bonus w postaci karty rabatowej umożliwiającej stałe zniżki nawet do 50% w ponad 700 sklepach.
czytaj więcej
Motoryzacja BIZNES 2014-05-12

Sixt znów na szczycie

Stadion Narodowy już niedługo zamieni się w wielkie centrum konferencyjne. To za sprawą Szczytu Ekonomicznego Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. Na ten czas przybędą ministrowie i premierzy z wielu krajów. O komfort ich podróży po Polsce zadba Sixt Rent a Car Polska.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-12

Sixt znów na szczycie

Stadion Narodowy zamieni się w wielkie centrum konferencyjne. To za sprawą Szczytu Ekonomicznego Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. Na ten czas przybędą ministrowie i premierzy z wielu krajów. O komfort ich podróży po Polsce zadba Sixt Rent a Car Polska.
czytaj więcej
BIZNES 2014-05-09

Fotolia na targach Reklama360

Bank zdjęć Fotolia będzie obecny na targach Reklama360, nowym wcieleniu znanej branżowej imprezy Euro-Reklama w Poznaniu.
czytaj więcej