Biuro prasowe

Energetyka BIZNES 2014-02-11

AREVA i Schneider Electric podpisały umowę o strategicznym partnerstwie

AREVA i Schneider Electric podpisały umowę o strategicznym partnerstwie. Celem nawiązanej współpracy jest opracowanie rozwiązań służących magazynowaniu oraz zarządzaniu energią w oparciu o technologię wodorowych ogniw paliwowych
czytaj więcej
BIZNES 2014-02-11

Rachunek walutowy e-Kantor w Meritum Banku

Meritum Bank wprowadził do oferty bezpłatny rachunek e-Kantor, który umożliwia klientom indywidualnym wymianę walut po bardzo atrakcyjnych kursach oraz bezpłatne przelewy we frankach szwajcarskich na rachunki prowadzone w innych bankach krajowych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-02-11

CT 100 IMPACTUM – ekstremalnie odporna masa klejowo-szpachlowa do styropianu

Ceresit CT 100 IMPACTUM to dyspersyjna, elastyczna, jednoskładnikowa masa klejowo-szpachlowa do styropianu charakteryzująca się niezwykłą odpornością na uderzenia, wysoką hydrofobowością oraz zdolnością do kompensowania ekstremalnych obciążeń mechanicznych i naprężeń termicznych.
czytaj więcej
Kultura BIZNES 2014-02-11

My Fair Lady – musical o tym, co jest fair

Przetańczyć całą noc? Czemu nie. Marzenia spełnią się już 11 lutego na ulicach Warszawy!
czytaj więcej
BIZNES 2014-02-11

Nowoczesne butiki – połączenie stylu i designu

Najwyższej klasy moda i krawiectwo wymagają odpowiedniej oprawy, dlatego coraz częściej projektanci decydują się na korzystanie z usług firm kompleksowo zajmujących się tworzeniem konceptów powierzchni użytkowych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-02-11

Hat-trick Dachser w Image Awards

Operator logistyczny Dachser otrzymał trzy główne nagrody w rankingu branżowym, organizowanym przez niemiecki magazyn Verkehrsrundschau.
czytaj więcej

„Internet of Things” stanie się rzeczywistością podczas targów Embedded World

Internet of Things (IoT) będzie tematem przewodnim ekspozycji Farnell element14 podczas targów Embedded World 2014.
czytaj więcej
BIZNES 2014-02-11

Czym powinien wyróżniać się dobry notebook biznesowy?

Obecnie praktycznie każda praca, w której zarządzamy firmą, zespołem czy zadaniami wymaga stałego dostępu do komputera. Służbowy notebook staje się mobilnym biurem, w którym przechowujemy wiele cennych i ważnych danych dotyczących naszej pracy.
czytaj więcej
BIZNES 2014-02-11

Remonty zimą – czy to dobry pomysł?

Zwykle, niemal intuicyjnie przeprowadzenie remontu planujemy na okres wiosenny lub letni. Dlaczego? Bo tak jest po prostu wygodniej. Czasem może się jednak zdarzyć tak, że jedyny pasujący nam – lub ekipie remontowej - termin przypadnie np. na styczeń.
czytaj więcej
Giełda BIZNES 2014-02-10

Sukces emisji akcji – do Abbey House Group trafia 20 milionów złotych

Abbey House Group przechodzi pod kontrolę międzynarodowej spółki inwestycyjnej - Next Media Group. Dzięki jednej z największych transakcji na rynku NewConnect i w wyniku dalszych akwizycji ma stać się ważnym graczem na światowym rynku mediów i usług związanych ze sztuką.
czytaj więcej