Biuro prasowe

Energetyka BIZNES 2013-06-04

Schneider Electric wiodącym dostawcą urządzeń fotowoltaicznych

Schneider Electric to jedna z trzech czołowych firm produkujących falowniki fotowoltaiczne – tak wynika z ostatniego badania GTM Research zatytułowanego “Globalny przegląd rynków urządzeń fotowoltaicznych”.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-06-04

Możliwe wcześniejsze wypłaty dla inwestorów funduszu Secus I FIZ

Secus I FIZ chce umożliwić swoim inwestorom wcześniejszą wypłatę środków z dezinwestycji dokonywanych przez fundusz.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-04

sPlace smart living

Firma Layetana Developments rozpoczęła budowę pierwszego etapu sPlace -smart living, nowego apartamentowca na warszawskim Żoliborzu. Banki KBC oraz WBK wydały decyzję o finansowaniu realizacji inwestycji.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-04

Computex 2013: ASUS prezentuje tablety MeMO Pad HD 7 i MeMO Pad FHD 10

Podczas trwających na Tajwanie targów Computex 2013 ASUS zaprezentował nowe tablety pracujące na systemie operacyjnym Android. MeMO Pad™ HD 7 posiada czterordzeniowy procesor i wyświetlacz IPS 1280x800.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-04

Zabawa, której nie ograniczają nawet ściany

Co prawda Dzień Dziecka już za nami, ale jeżeli ktoś chciałby sprawić dla swojej pociechy zupełnie wyjątkowy prezent, a przy okazji nieco odświeżyć wygląd pokoju malucha, spieszymy z pomocą.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-03

„Śląski Dzień Dziecka” w siodle!

W minioną sobotę, 1-go czerwca, odbył się „Śląski Dzień Dziecka” w stadninie koni „Arabka” w Mysłowicach-Dziećkowicach. Na najmłodszych czekały niesamowite atrakcje. Partnerem społecznym wydarzenie była Fundacja „By dalej iść”.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2013-06-03

Wojciech Szpil z szansą na obecność w europejskich strukturach loteryjnych

Wojciech Szpil – szef Totalizatora Sportowego został zaproszony na światowy kongres operatorów loterii European Lotteries & Toto Association, który rozpoczął się w Tel Awiwie. Zadaniem kongresu jest wybór nowych członków do Komitetu Wykonawczego organizacji.
czytaj więcej

ASUS prezentuje swoje najnowsze produkty na targach Computex 2013

Na dzisiejszej konferencji prasowej, odbywającej się pod hasłem We Transform, ASUS zaprezentował szeroką gamę nowych, innowacyjnych produktów, które w pełni odzwierciedlają koncepcję Design Thinking.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-06-03

4,1 proc. na Koncie Oszczędnościowym w Meritum Banku

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego w Meritum Banku jest jednym z najwyższych na rynku i od 1 czerwca br. wynosi 4,1 proc. w skali roku. Bank gwarantuje także, że do końca 2013 roku nie spadnie ono poniżej 4,0 proc.
czytaj więcej
Media i PR BIZNES 2013-06-03

Fresca Media debiutuje na rynku brokerskim i mediów ambientowych

W maju ruszyła Fresca Media – nowa agencja specjalizująca się w działaniach ambientowych i reklamie wielkoformatowej. Firma jest podmiotem wydzielonym ze struktur Headz Marketing Partner, warszawskiej agencji będącej właścicielem ogólnopolskiej sieci nośników reklamy zewnętrzne.
czytaj więcej