Biuro prasowe

BIZNES 2016-05-13

PRESS GLASS stawia na rozwój, by wzmacniać konkurencyjność odbiorców

Zwiększenie możliwości produkcyjnych, asortymentu, dostępnych wymiarów szyb oraz rozwój narzędzi wspomagających dobór przeszkleń – to przykłady innowacji PRESS GLASS, których zadaniem jest wpłynąć na zwiększenie konkurencyjności odbiorców.
czytaj więcej
Przemysł BIZNES 2016-05-13

Grupa Alumast rośnie w siłę – skonsolidowane wyniki za I kw.

Dywersyfikacja produkcji i kompleksowa oferta remedium na sezonowość sprzedaży Wspólny majątek spółki Alumast i zależnej od niej Energy Composites osiągnął na koniec I kw. 2016 r. wartość ponad 10,6 mln zł wobec 7,9 mln zł w analogicznym okresie roku ubiegłego.
czytaj więcej
BIZNES 2016-05-11

W 45 dni Mobilnym Showroomem przez Polskę

Po niewątpliwym sukcesie Mobilnego Showroomu "Hettich on Tour", który ukryty we wnętrzu ciężarówki przemierzył wiele krajów na świecie, w tym Turcję i Koreę, teraz ta innowacyjna koncepcja promocji jest kontynuowana na terenie Polski.
czytaj więcej
BIZNES 2016-05-10

Najwyżej położona fabryka w regionie

W marcu ruszyły prace budowlane, a już jesienią planowane jest ukończenie nowej hali produkcyjnej Spółki Meblowej KAM z Milejewa. Inwestycja pozwoli zwiększyć dotychczasową produkcję mebli kuchennych, poprawić ich jakość i wprowadzić do oferty kolejne nowe kolekcje.
czytaj więcej
BIZNES 2016-05-09

Eiffage Polska Budownictwo: montaż urządzeń w Wytwórni Poliamidów II w Tarnowie

Eiffage Polska Budownictwo, generalny wykonawca Wytwórni Poliamidów II w Tarnowie, należącej do Grupy Azoty, rozpoczęła montaż urządzeń technologicznych, które wymagają szczególnej precyzji wykonania i wysokich standardów bezpieczeństwa. Wartość realizacji to 35 mln zł. netto.
czytaj więcej
BIZNES 2016-04-28

TEKNIKA w nowej siedzibie. Zapraszamy na testy do Warszawy

TEKNIKA otworzyła w stolicy nowoczesne centrum dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Znajduje się tam salon wystawowy nowoczesnych maszyn oraz ich autoryzowany serwis, ale także TEKNIKA LAB, gdzie eksperci przygotowują rozwiązania techniczne i programistyczne.
czytaj więcej
BIZNES 2016-04-19

Ruszają dni otwarte w sklepach Würth Polska

Koncern organizuje kolejną serię dni otwartych w sklepach rozmieszczonych na terenie całej Polski.
czytaj więcej
BIZNES 2016-04-18

Wiosenny RoadShow Hettich z trzema niespodziankami

Po wielkim sukcesie jesienno-zimowego RoadShow z systemami do drzwi przesuwnych, firma Hettich w ramach wiosennej edycji prezentuje w hurtowniach w całej Polsce nowy system szuflad InnoTech Atria.
czytaj więcej
BIZNES 2016-04-14

PRESS GLASS prezentuje nagranie z budowy fabryki w Chorwacji

Od kilku miesięcy PRESS GLASS prowadzi działalność także w nowym zakładzie w Varaždin (Chorwacja) – przebieg budowy fabryki firma przedstawiła na kilkuminutowym nagraniu wideo.
czytaj więcej
BIZNES 2016-03-31

Największy zakład PRESS GLASS rozbudowany

W ciągu ostatnich dwóch lat firma PRESS GLASS, specjalizująca się w produkcji szyb dla budownictwa, zdecydowanie powiększyła swój największy zakład w Polsce. Obecnie fabryka w Radomsku jest największym w Europie centrum przetwórstwa szkła.
czytaj więcej