Biuro prasowe

BIZNES 2016-10-27

Kongres Telewizji Światłowodowej o innowacjach i trendach na rynku cyfrowej TV

Kongres Telewizji Światłowodowej 2016 (3-4.11 w Gdańsku). Przeszło 20 nadawców treści oraz dostawców usług i technologii, a także ponad 200 przedstawicieli operatorów z branży ISP i kablowej będzie rozmawiać o przyszłości IPTV.
czytaj więcej
BIZNES 2016-10-25

Virgin Mobile zdobywa brąz w konkursie Effie® Awards

​„Daj się rozpieścić” to hasło długofalowej kampanii, która przyniosła Virgin Mobile brąz w konkursie Effie® Awards w kategorii „Telekomunikacja”.
czytaj więcej
BIZNES 2016-10-20

Już 260 operatorów ISP w całej Polsce wspiera rozwój Telewizji Światłowodowej

Telewizja Światłowodowa (marka EVIO Polska) trafia do abonentów dzięki bliskiej współpracy z dostawcami usług internetowych. W ciągu zaledwie dwóch lat w rozwój Telewizji Światłowodowej zaangażowało się już 260 operatorów ISP.
czytaj więcej
BIZNES 2016-10-19

Rejestracja numeru – co musisz wiedzieć?

Użytkownicy kart pre-paid mają czas do 1 lutego 2017 r., aby zarejestrować swój numer. Kogo obowiązuje rejestracja? Jak najprościej zarejestrować numer?
czytaj więcej
BIZNES 2016-09-26

VCC Studio integruje SerwerSMS.pl

Master Telecom, wydawca oprogramowania VCC Studio, podłączył do wbudowanego modułu do wysyłania SMS-ów Platformę SerwerSMS.pl.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2016-08-29

Polskie lotniska - Eldorado darmowego Wi-Fi

Wyszukiwarka ofert turystycznych KAYAK.pl sprawdziła dostępność Wi-Fi na polskich lotniskach i podpowiada, gdzie oraz na jakich warunkach podróżujący mogą korzystać z bezprzewodowego Internetu
czytaj więcej
BIZNES 2016-08-29

Koniec wakacji coraz bliżej. Do szkoły wrócą… SMS-y

Wybierając szkołę rodzice czy studenci zwracają uwagę na jakość obsługi, dostęp do informacji oraz szybkość jej przekazywania. Dyrekcje przedszkoli, szkół i uczelni coraz częściej decydują się na wprowadzenie komunikacji SMS do kontaktów z rodzicami lub studentami.
czytaj więcej
BIZNES 2016-07-04

Czeka nas rewolucja na rynku dostawców masowej wysyłki SMS

Co wspólnego ma ustawa antyterrorystyczna z prawdziwą rewolucją na rynku dostawców usług masowej wysyłki SMS-ów? Pozornie niewiele, ale zapisany w ustawie wymóg rejestracji kart SIM u operatorów spowoduje zniknięcie z rynku usługi ECO.
czytaj więcej
BIZNES 2016-06-23

Norweska telefonia komórkowa wyróżnia swoich polskich klientów na Dzień Ojca

MyCall, lider na rynku norweskich operatorów komórkowych specjalizujących się w połączeniach międzynarodowych, przygotował specjalny film dla Polaków, na co dzień mieszkających i pracujących w tym kraju.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2016-06-22

Czy na pewno wiesz kiedy jest Dzień Ojca? Google pokazuje, że masz z tym proble

Już za kilka dni Dzień Ojca. Jakie frazy są przy tej okazji najczęściej wyszukiwane w Internecie? Eksperci Senuto przygotowali zestawienie top 10 wyszukiwań związanych z tym świętem.
czytaj więcej