Biuro prasowe

Transport BIZNES 2014-12-08

Orlen Oil i DB Schenker Logistics w Polsce rozpoczynają współpracę

Kompleksowa obsługa logistyczna, nowy magazyn w Strykowie, usługi dodane i dystrybucja do odbiorców na terenie całego kraju
czytaj więcej
BIZNES 2014-12-08

Przedświąteczna logistyka w Dachser

Już kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem pracownicy Dachser pracują pełną parą, aby wszystkie zabawki, prezenty, lampki świąteczne, łopaty do odśnieżania i inne „zimowe gadżety” znalazły się w sklepach na czas.
czytaj więcej
BIZNES 2014-11-27

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową rozstrzygnięty!

Zakończyła się I edycja konkursu na najlepsze prace dyplomowe „Swissstandards.pl Od teorii do praktyki”, organizowanego przez Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą. Firma Fracht FWO Polska jako partner konkursu brała udział w pracach Jury, które wyłoniło czterech laureatów.
czytaj więcej
BIZNES 2014-11-13

Ponad 10 000 000 pasażerów przewiezionych przez trzy i pół roku. Nowe krajowe i

Ponad 10 000 000 pasażerów przewiezionych przez trzy i pół roku. Nowe krajowe i międzynarodowe połączenia planowane z Lublina!
czytaj więcej
BIZNES 2014-11-03

SkyCash i Intercity testują mobilne bilety

SkyCash i PKP Intercity rozpoczęły pilotaż nowego narzędzia umożliwiającego kupowanie biletów przez komórkę. Rozwiązanie umożliwia zakup kilku biletów w jednej transakcji i działa przez całą dobę. Użytkownicy aplikacji otrzymują również fakturę VAT.
czytaj więcej
BIZNES 2014-10-24

Ogromne zainteresowanie nową linią P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów

Ogromne zainteresowanie nową linią P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów! Już ponad 6000 sprzedanych biletów
czytaj więcej
BIZNES 2014-10-17

Wschód zainteresowany współpracą transportową z Barter SA

Firmy z Białorusi, Litwy, Łotwy i Kazachstanu chcą transportować towary za pośrednictwem terminalu przeładunkowego Barter SA. Możliwości rozbudowanej bazy w Sokółce białostocka spółka prezentowała na targach logistycznych Białoruski Tydzień Transportowy.
czytaj więcej
BIZNES 2014-10-13

Dachser rozszerza działalność w Belgii

Operator logistyczny Dachser ugruntowuje swoją obecność w regionie Beneluksu, przeprowadzając się do nowego, większego centrum logistycznego w Willebroek. Budowa nowoczesnego obiektu trwała pięć miesięcy, a pierwsze operacje logistyczne ruszyły w nim 6 października.
czytaj więcej
BIZNES 2014-10-10

Logistyka z zaawansowanymi systemami IT

Logistyka bez systemów IT? Obecnie jest to nie do wyobrażenia! Dachser, działający globalnie operator logistyczny, od lat korzysta z własnego oprogramowania i systemów, indywidualnie dostosowując je do realizowanych projektów.
czytaj więcej
BIZNES 2014-10-06

Nowe połączenie Dachser do Monachium

Dachser uruchomił nowe codzienne połączenie ze Strykowa do Monachium. Dzięki niemu towary wysyłane z Polski będą trafiały bezpośrednio do południowo-wschodniej części Niemiec. Nowa linia poprawi i usprawni procesy logistyczne w europejskiej sieci operatora.
czytaj więcej