Biuro prasowe

BIZNES 2013-09-19

Biletomaty bezgotówkowe na Dniach Transportu Publicznego

Mera Systemy, firma dostarczająca biletomaty bezgotówkowe dla warszawskich autobusów, zaprasza na Dzień Miejski w ramach obchodów Dni Transportu Publicznego, który odbędzie się 21 września na terenie zajezdni tramwajowej „Mokotów” przy ul. Woronicza.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-18

Mera Systemy na targach TRANSEXPO

Mera Systemy, firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji automatycznych systemów opłat za produkty i usługi, w dniach 17-19 września bierze udział w XI Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w Kielcach.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-13

Kampania informacyjna – biletomaty bezgotówkowe w autobusach

Trwająca od początku września kampania promująca korzystanie z biletomatów bezgotówkowych w warszawskich autobusach, która objęła 50 wiat przystankowych na terenie całej stolicy, w najbliższych dniach zostanie poszerzona o reklamy na 60 autobusach MZA.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-12

Jak ekonomicznie korzystać z Warszawskiej Karty Miejskiej?

Wszyscy użytkownicy komunikacji miejskiej doceniają bilety długookresowe, które w Stolicy kodowane są na Warszawskiej Karcie Miejskiej. Doradzamy, jak korzystać z WKM, aby nie tracić zbędnego czasu i pieniędzy.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-06

DACHSER na International Oktoberfest we Wrocławiu

12 września we Wrocławiu odbędzie się 9. edycja International Oktoberfest.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-27

Połowa świata w 5 dni – wyjątkowy transport do Kolumbii

Dachser Air & Sea Logistics zrealizował wyjątkowo trudny transport spektrometru masowego, bardzo czułego urządzenia do określania masy atomów i cząsteczek, z Bremy do Kolumbii.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-21

Witaj szkoło – doładuj dziecku kartę miejską i telefon w autobusie!

Codzienna droga do szkoły, na zajęcia dodatkowe lub weekendowe wyprawy to sytuacje, kiedy dziecku przyda się karta miejska. Jeśli dziecko korzysta z telefonu na kartę, warto mu również zakupić doładowanie.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-20

„Zielona logistyka” – DACHSER na targach spoga+gafa

W dniach 8 – 10 września 2013 firma Dachser, działający globalnie operator logistyczny, weźmie udział w kolejnej edycji największych targów branży ogrodniczej w Europie – spoga+gafa w Kolonii.
czytaj więcej
BIZNES 2013-08-06

Rozwiązania logistyczne Dachser dla branży energii odnawialnych

Działający globalnie operator logistyczny, firma Dachser, oferuje specjalistyczne rozwiązania dla branży energii odnawialnych. Eksperci w specjalnej komórce Dachser Renewable Energies łączą wiedzę logistyczną z doświadczeniem branżowym.
czytaj więcej
Transport BIZNES 2013-08-02

Wolontariusze DB Schenker Logistics po raz 10. w akcji

Wg danych GUS ponad trzy miliony Polaków angażuje się w wolontariat. Wśród nich są pracownicy DB Schenker Logistics, którzy zrealizowali w tym roku 24 projekty wolontariackie w całej Polsce.
czytaj więcej