Biuro prasowe

BIZNES 2013-12-10

Logistyka DIY w Polsce, Czechach i na Słowacji

Polska, Czechy i Słowacja to kraje sąsiedzkie o dużych podobieństwach historycznych, kulturowych oraz gospodarczych. Są one często traktowane przez międzynarodowe koncerny jako jeden, wspólny rynek, również w odniesieniu do strategii logistycznych.
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-28

Logistyka produktów dla dzieci

Innowacyjność produktów, wysoka jakość oraz sprawna dystrybucja to klucz do sukcesu w każdej branży. Szczególnie w przypadku branży artykułów dla dzieci, która obecnie przeżywa w Polsce dynamiczny wzrost.
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-12

Wskaźnik PMI a logistyka

Indeks PMI dla polskiego przemysłu w październiku nieznacznie wzrósł. Pozwala to branży TSL z ostrożnym optymizmem patrzeć na koniec 2013 roku.
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-05

Dachser Najlepszym Partnerem w Biznesie

Dachser został uhonorowany przez magazyn ekonomiczny Home & Market tytułem Najlepszy Partner w Biznesie. Firma została wyróżniona w kategorii „Transport” za dobry wynik finansowy spółki, który udało się uzyskać mimo trudnych warunków rynkowych.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-28

Biletomaty w autobusach i bezpieczeństwo pasażerów

Koncentracja kierowcy ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa podczas jazdy. Zwłaszcza w przypadku kierowcy autobusu, który odpowiada za bezpieczeństwo dziesiątek pasażerów.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-28

Uboat-Line kupuje spółkę Trucker i wchodzi w branżę spedycji lądowej

Notowany na NewConnect Uboat-Line S.A. przejął spółkę Trucker sp. z o.o. posiadającą licencję na działalność w zakresie spedycji lądowej. Dzięki tej transakcji Uboat-Line, bez opóźnień związanych z formalnościami, rozpocznie działalność w nowym segmencie rynku.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-03

Komentarz po targach spoga + gafa 2013

Juliusz Pakuński, Project Manager usługi Dachser DIY Logistics w Polsce
czytaj więcej
Transport BIZNES 2013-10-01

Uboat-Line pozyskał kolejnego ważnego partnera z Danii

Notowana na NewConnect Spółka działająca w sektorze logistyki oraz spedycji, Uboat-Line, rozpoczęła współpracę z duńskim armatorem Faergen.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-19

Biletomaty bezgotówkowe na Dniach Transportu Publicznego

Mera Systemy, firma dostarczająca biletomaty bezgotówkowe dla warszawskich autobusów, zaprasza na Dzień Miejski w ramach obchodów Dni Transportu Publicznego, który odbędzie się 21 września na terenie zajezdni tramwajowej „Mokotów” przy ul. Woronicza.
czytaj więcej
BIZNES 2013-09-18

Mera Systemy na targach TRANSEXPO

Mera Systemy, firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji automatycznych systemów opłat za produkty i usługi, w dniach 17-19 września bierze udział w XI Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w Kielcach.
czytaj więcej