Biuro prasowe

Turystyka BIZNES 2014-03-05

Netmedia ma dobre wyniki w IV Q 2013

Grupa Netmedia opublikowała wyniki za 4Q 2013 r. Największe wzrosty związane z poprawą nastrojów w przedsiębiorstwach Grupa odnotowała w działalności MICE, czyli organizacji spotkań, konferencji i eventów dla klientów korporacyjnych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-03-04

Kreidler wchodzi na polski rynek rowerowy

Z początkiem marca na polskim rynku rowerowym oficjalnie debiutuje, mająca ponad sto lat doświadczenia, niemiecka marka Kreidler. Do szerokiej dystrybucji trafią zarówno rowery typu city, cross, trekking oraz MTB, jak i hybrydowe rowery elektryczne.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2014-02-11

BAROMETR RYNKOWY HOTELE.PL - STYCZEŃ

W styczniu w rezerwacjach hotelowych można było zaobserwować niewielkie spadki lub utrzymanie się poziomów cen za pokój w porównaniu rok do roku. Umacniał się także trend wybierania podczas podróży w Polsce hoteli 3*.
czytaj więcej
BIZNES 2014-02-03

Wyszukiwanie „od adresu do adresu” e-podróżnik.pl już dostępne w Trójmieście

Korzystając z wyszukiwania „od adresu do adresu” na e-podróżnik.pl mieszkańcy Trójmiasta zaplanują podróż kompleksowo i precyzyjnie, od wyjścia z domu do dotarcia pod wskazany adres w innym mieście.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-30

e-podróżnik.pl ułatwi zakup biletów Przewozów Regionalnych

Największa wyszukiwarka połączeń komunikacyjnych – e-podróżnik.pl ułatwi swoim użytkownikom kupno biletów Przewozów Regionalnych.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-27

Ferie zimowe w Polsce. e-podróżnik.pl sprawdził najchętniej wybierane kierunki

Prawie 500 000 zapytań o dogodne połączenia komunikacyjne w czasie ferii zimowych zanotowała wyszukiwarka e-podróżnik.pl. Dużą popularnością niezależnie od sezonu cieszy się Warszawa. Tuż za nią uplasowały się Kraków i Zakopane.
czytaj więcej
BIZNES 2014-01-09

Styczeń w Travel Channel

W styczniu na antenie Travel Channel będzie można obejrzeć m.in. premierowe odcinki programów:
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-18

Czy jest jeszcze szansa na Święta w górach?

Pełne obłożenie na Sylwestra w górach, kilkanaście wolnych apartamentów na Święta, w niektórych miejscowościach górskich zaczyna brakować miejsc na ferie 2014 r. - to stan rezerwacji na tydzień przed Bożym Narodzeniem, informuje Paweł Chudzik z portalu rezerwacyjnego Pobyty.pl.
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-20

Agoda.com zaprasza na jarmarki adwentowe

Serwis rezerwacji hoteli Agoda.com, część notowanej na Nasdaq Priceline Group (Nasdaq:PCLN), przygotował doskonałe oferty hoteli na czas tradycyjnych jarmarków adwentowych w całej Europie.
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-14

Elastyczne planowanie świątecznego urlopu ze Scandlines

Jeżeli masz ochotę spontanicznie wydłużyć bożonarodzeniowy urlop aż do Nowego Roku, nie ma problemu: Oferując bilet „Easy Return” przedsiębiorstwo żeglugowe Scandlines wychodzi naprzeciw oczekiwaniom podróżnych.
czytaj więcej