Biuro prasowe

BIZNES 2020-05-25

Podejmij wyzwanie na Dzień Dziecka i pomóż dzieciom chorym na raka!

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" zaprasza do projektu, dzięki któremu ta pamięć będzie uśmiechnięta i pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka w klinice Przylądek Nadziei!
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

Red Dev Studio intensyfikuje prace nad tytułami z portfolio wydawniczego

Red Dev Studio, notowany na NewConnect producent gier wideo, finalizuje prace nad Powertris i Space Shift, których premiery planowane są w drugim kwartale br.
czytaj więcej
Poland Business Run 2020 w nowej formule. Zapisy 27 maja
BIZNES 2020-05-22

Poland Business Run 2020 w nowej formule. Zapisy 27 maja

Od 8 lat w pierwszą niedzielę września biegacze z polskich firm i korporacji stają na starcie Poland Business Run – biegu, który aktywność fizyczną i integrację pracowników łączy z charytatywnym celem. Również w tym roku organizatorzy nie rezygnują z imprezy i zapraszają na pomaganie przez bieganie w nowej, bezpiecznej odsłonie. Zapisy startują 27 maja.
czytaj więcej

PKO Bank Polski dołącza do Huawei AppGallery

IKO, aplikacja PKO Banku Polskiego, największego banku w Polsce, jest już dostępna w Huawei AppGallery, autorskim sklepie marki z aplikacjami. IKO to druga aplikacja bankowa obecna w AppGallery
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

e-Kiosk: Sprzedaż e-wydań prasy o 40 proc. w górę, a e-booków o 41 proc.

W marcu spółka E-Kiosk osiągnęła 40 procentowy wzrost przychodów ze sprzedaży e-wydań w stosunku do lutego br. oraz 41 procentowy wzrost przychodów ze sprzedaży e-booków.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

Delock: kable USB-C do Lightning z funkcją transmisji danych i szybkiego ładowan

Niezawodny przewód do smartfona to obowiązkowy element każdej firmowej torby. Jeszcze lepiej, gdy pozwala on na szybkie ładowanie i wymianę danych oraz zapewnia bezpośrednie połączenie z nowoczesnym laptopem. To wszystko oferują nowe kable Delock.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

MAXI TARCZA – nowa oferta dla klientów

Polska Grupa Brokerska i Europ Assistance Polska przygotowały dla swoich obecnych i nowych klientów ofertę z szerokim zakresem usług pomocy w wielu nieprzewidzianych, a niezmiernie dla każdego człowieka istotnych sytuacjach życiowych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

PowerWalker: kompaktowe zasilacze awaryjne do domów i małych biur

Zasilacze UPS PowerWalker VI CSW to urządzenia, które cechują się niewielkimi gabarytami i estetycznym wzornictwem. Do tego mają czystą sinusoidę na wyjściu, a producent przygotował wiele wariantów o zróżnicowanej mocy i typie gniazdek.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

Fracht FWO Polska z Klubem Przyjaciół K.I.D.S

Fracht FWO Polska, operator logistyczny dla przemysłu, został członkiem Klubu Przyjaciół K.I.D.S i partnerem Fundacji K.I.D.S Klubu Innowatorów Dziecięcych Szpitali.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

Samochodem na wakacje w Polsce. Jakie assistance przyda się w trasie?

Prawie wszyscy Polacy planujący w tym roku urlop spędzą go kraju, a większość na wakacje pojedzie samochodami. W podróży może się przydać ubezpieczenie assistance.
czytaj więcej