Biuro prasowe

BIZNES 2020-05-22

PSH Lewiatan rozwija sieć

Pomimo nadzwyczajnej sytuacji trwa ekspansja sieci Lewiatan. W ostatnich tygodniach do największej polskiej sieci franczyzowej dołączyli nowi przedsiębiorcy, a liczba sklepów zwiększyła się o kolejne 9 lokalizacji.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

Foxy wspiera UNICEF w walce z koronawirusem

ICT Poland, właściciel marki FOXY, jako firma odpowiedzialna społecznie, zdecydowała się wesprzeć UNICEF Polska w działaniach na rzecz dzieci.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

Placówki medyczne walczące z COVID-19 otrzymały sprzęt AGD wart milion złotych

Firma BSH w ramach walki z pandemią koronawirusa wyposażyła w najpotrzebniejszy sprzęt AGD ponad 220 placówek medycznych w całym kraju. Wartość przekazanej pomocy wyniosła łącznie milion złotych.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

Firma BSH przeznaczyła część budżetu reklamowego na wsparcie placówek medycznych

W ramach walki z pandemią koronawirusa producent AGD marki Bosch wyposażył w najpotrzebniejszy sprzęt gospodarstwa domowego ponad 220 placówek medycznych w całym kraju. Wartość przekazanej pomocy wyniosła łącznie milion złotych, o tę kwotę firma obniżyła swój budżet marketingowy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

SimFabric notuje r/r ośmiokrotny wzrost przychodów netto ze sprzedaży

Ponad 1,6 mln zł przychodów netto ze sprzedaży produktów wypracowała w 2019 roku spółka SimFabric, notowany na NewConnect wydawca i producent gier wideo z grupy PlayWay.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

Projekty magazynowe na własność - odpowiedź na nową podaż w czasie post COVID-19

Zmieniona struktura finansowania projektów na rynku magazynowym może spowodować ewolucję w nowej podaży, zwiększając zainteresowanie projektami budowanymi w formule BTO (build to own) i BTS (build to suit) przy redukcji obiektów powstających typowo spekulacyjnie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

Tarcza antykryzysowa. Promotech utrzyma miejsca pracy

Promotech jest jedną z pierwszych, dużych, białostockich firm, które skorzystały z pomocy państwa w ramach tarczy antykryzysowej. Pozwoliło to firmie utrzymać miejsca pracy, mimo znacznego spadku zamówień z powodu epidemii koronawirusa.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

Pokwarantannowa rzeczywistość - jakie wyzwania przygotowała dla pracodawców?

Eksperci stworzyli poradnik, mający wesprzeć firmy w procesie zrozumienia obecnych zmian i nowego sposobu radzenia sobie w nieznanym dotąd trybie łączenia pracy zawodowej z życiem prywatnym.
czytaj więcej
BIZNES 2020-05-22

Dzień Różnorodności Biologicznej. Sprawdź, dlaczego należy dbać o każdy gatunek

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.
czytaj więcej