Biuro prasowe

BIZNES 2013-12-10

Zaprojektuj roletę przyszłości – konkurs VELUX International Design Award

Tylko do końca roku trwa rejestracja do I edycji międzynarodowego konkursu VELUX International Design Award 2014. Zdobądź cenne nagrody oraz uznanie jury złożonego ze światowej sławy projektantów.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-10

Wyniki raportu: polskie firmy najczęściej wybierają certyfikaty EV SSL wydawane

Według raportu angielskiej firmy analitycznej Netcraft liderem sprzedaży certyfikatów Extended Validation w Polsce jest obecnie Unizeto Technologies. W listopadzie polskie Centrum Certyfikacji osiągnęło wyższy udział w rynku EV SSL niż VeriSign, GeoTrust czy Thawte.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-10

W Warszawie ceny idą w górę

Po raz pierwszy od dwóch lat, między lipcem a wrześniem bieżącego roku wzrosły średnie ceny transakcyjne mieszkań kupowanych we wszystkich dużych miastach w kraju.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-10

Logistyka DIY w Polsce, Czechach i na Słowacji

Polska, Czechy i Słowacja to kraje sąsiedzkie o dużych podobieństwach historycznych, kulturowych oraz gospodarczych. Są one często traktowane przez międzynarodowe koncerny jako jeden, wspólny rynek, również w odniesieniu do strategii logistycznych.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-10

Przewlekle chorzy mogą być „Zwyczajnie Aktywni” na rynku pracy

Trzy projekty z konkursu „Zwyczajnie Aktywni” pomogą chorym dotkniętym autoimmunologicznymi chorobami zapalnymi na rynku pracy. Organizatorami konkursu są Fundacja Urszuli Jaworskiej, Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej, Polskie Amazonki Ruch Społeczny i AbbVie Polska.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-10

PARP i Instytut PPP zapraszają przedsiębiorców na seminarium regionalne dot. ppp

W dniach 12-13 grudnia 2013 r. w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się seminariów regionalnych dla przedsiębiorców, poświęcone zagadnieniom ppp. Seminarium jest organizowane przez PARP i Instytut PPP.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-09

Watson-Marlow dostarczy pompy perystaltyczne dla Zakładu Chemicznego P. Paprocki

Watson-Marlow dostarczy pompy perystaltyczne dla Zakładu Chemicznego P. Paprocki Sp. J.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-09

Schneider Electric zaprosił do Niemiec na niezwyky event „The Next Generation”

Przedstawiciele Machine Solutions zaprezentowali pakiet innowacyjnych produktów dla rozwiązania MachineStruxure klientom zaproszonym z 16 krajów z całej Europy, Rosji, Indii czy Chin. W wydarzeniu wzięło także udział 18 gości z Polski.
czytaj więcej
BIZNES 2013-12-09

Mobilność – słowo naszych czasów. Również gdy mowa o windzie

Mobilność może być definiowana na wiele sposobów. Najczęściej rozumie się ją jako zdolność do szybkiego przemieszczania się.
czytaj więcej
Firma BIZNES 2013-12-09

Karty Sodexo nagrodzone za najlepsze kampanie

Karty Flexi Pass i Lunch Pass otrzymały prestiżową nagrodę „Najlepsza reklama produktu kartowego wyemitowana w polskich mediach w 2013 roku”. Wyróżnienie przyznano podczas Gali Central European Electronic Card – International Conference Warsaw 2013.
czytaj więcej