Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-21

Luksusowe SUV-y - które są najtańsze w utrzymaniu?

Portal analityczny Kelley Blue Book przyjrzał się luksusowym SUV-om, które są najtańsze w zakupie i utrzymaniu w skali pięciu lat.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Główne obawy Polaków: dalszy wzrost cen żywności i możliwość zachorowania kogoś

Aż 84 proc. Polaków twierdzi, że odczuwa skutki pandemii. Obawiamy się, że obecna sytuacja będzie skutkować dalszym wzrostem cen żywności (79 proc. respondentów), możliwością zachorowania kogoś bliskiego (72 proc.) oraz bankructwem wielu firm (72 proc.).
czytaj więcej
Kultura BIZNES 2020-03-20

Rzeźba coraz chętniej kupowana i za wysokie ceny

Rzeźba coraz chętniej kupowana i za wysokie ceny. Nowy trend na rynku sztuki w Polsce
czytaj więcej

Weź udział w konkursie i wygraj Huawei P40 Pro, MatePad Pro lub smartwatch

Huawei zachęca fanów skupionych w Społeczności marki do wzięcia udziału w konkursie, w którym trzech zwycięzców zostanie nagrodzonych voucherem uprawniającym do zakupu za 1 zł jednego z trzech najnowszych urządzeń Huawei
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Firmy rekrutują na nowych zasadach

Rynek pracy reaguje na wzrastającą liczbę zachorowań. Wprowadzanie pracy zdalnej czy odwoływanie spotkań bezpośrednich z klientami to nie wszystko, co zmieniło się na przestrzeni ostatnich dni. Przedsiębiorstwa wprowadzają również nowe zasady rekrutacji.
czytaj więcej

Ponad 6 ton produktów mięsnych Tarczyński S.A. trafi do szpitali zakaźnych

Firma Tarczyński S.A. rozpoczęła przekazywanie swoich produktów do wszystkich 19 szpitali zakaźnych na terenie całej Polski. Dodatkowo wyroby marki trafią też do placówek charytatywnych we Wrocławiu.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Test przywództwa: Jakich liderów potrzebujemy w kryzysie?

Wybuch epidemii koronawirusa i jego konsekwencje w turystyce, transporcie, gastronomii i wielu innych branżach skutkuje nie tylko kryzysem ekonomicznym, ale nasila również poczucie strachu. 75 % Polaków przewiduje wpływ koronawirusa na polską gospodarkę.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Wyższa cena w wezwaniu na akcje BSC Drukarnia Opakowań

Do 40,5 zł podwyższona została cena oferowana za każdą akcję BSC Drukarnia Opakowań w wezwaniu ogłoszonym przez A&R Carton i Colorpack, spółki należące do grupy AR Packaging. Inwestorzy mogą zapisywać się na sprzedaż akcji w wezwaniu do 26 marca br.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

Usługa antykryzysowa-LoveBrands Relations oferuje 2h darmowych konsultacji

Sieć 3AW i LoveBrands Relations promują swoje usługi antykryzysowe kampanią w kanałach społecznościowych. W Polsce LoveBrands Relations oferuje do 2h konsultacji on-line gratis
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-20

HackCrisis: technologia walczy z pandemią

Celem wydarzenia jest realna pomoc ludziom poprzez wykorzystanie rozwiązań technologicznych.
czytaj więcej