Biuro prasowe

Bankowość BIZNES 2013-07-03

Jak zaoszczędzić na racie kredytu?

Dane NBP wskazują, że Polacy mają coraz mniej pieniędzy. Powoduje to, że niejedna osoba musi nie tylko zaciskać pasa, ale czasem poratować domowy budżet pożyczką. Jak znaleźć korzystny i tani kredyt lub obniżyć wysokość spłacanych obecnie rat?
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-03

Magazyn „National Geographic ODKRYWCA” na iPada dla najmłodszych

Dzieci, które czytają w czasie wakacji, na początku nowego roku szkolnego radzą sobie lepiej z wyzwaniami edukacyjnymi Z pomocą przychodzi pierwszy w Polsce multimagazyn na iPady dla dzieci, młodzieży i rodziców – „National Geographic ODKRYWCA”
czytaj więcej

Stary malware w nowej odsłonie

Analitycy z firmy Trend Micro odkryli powrót malware’u ZBOT
czytaj więcej
Media i PR BIZNES 2013-07-02

Znamy pułapki na każdej drodze. Kampania reklamowa Coyote Polska.

Polska jest kolejnym rynkiem, na którym rozpoczęła swoją działalność firma Coyote. Zakup mediów został powierzony Universal McCann.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-01

Motoryzacja szansą rozwoju inwestycji zagranicznych w Polsce

Wydłużenie czasu działania Specjalnych Stref Ekonomicznych, wsparcie inwestycji produkcyjnych w okresie 2014-2020, nacisk na efektywne wsparcie Badań, Rozwoju i Innowacyjności - to główne wnioski z debaty dialogu społecznego zorganizowanej przez THINKTANK.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-01

Dwa polskie think tanki: ośrodek analityczny THINKTANK oraz CSM łączą siły

Istniejący od czterech lat ośrodek analityczny THINKTANK oraz działające od 1997 r. Centrum Stosunków Międzynarodowych zdecydowały o połączeniu sił. Oba podmioty będą działać w jednej strukturze operacyjnej, zachowując jednak odrębność prawną i swoje marki.
czytaj więcej

Konica Minolta umacnia pozycję w południowo – wschodniej Polsce

Konica Minolta Business Solutions Polska i Xerrex z Rzeszowa podpisały umowę autoryzacyjną. Xerrex jest liderem w branży cyfrowych systemów druku w regionie południowo – wschodniej Polski. Obecnie w ofercie firmy znajduje się całe portfolio urządzeń drukujących Konica Minolta.
czytaj więcej
BIZNES 2013-07-01

Zmiany w zarządzie Dachser

Od 1 lipca 2013 roku stanowisko Dyrektora Departamentu Finansów, Prawa i Podatków w firmie Dachser, działającego globalnie dostawcy rozwiązań logistycznych, obejmie Burkhard Eling. Zastąpi on prof. Dietera Triuxusa, który do końca roku pozostanie członkiem zarządu spółki.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-28

Nowoczesne dekoracyjne tynki kwarcowe marki Francesco Guardi

Tynki kwarcowe z kolekcji Francesco Guardi, firmy LAKMA, to linia mas dekoracyjnych, produkowanych na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej oraz ściśle wyselekcjonowanych kruszyw kwarcowych o grubości ziarna od 0,1 do 1,2 mm.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-28

Wspólny sukces Dachser i Uniwersytetu Łódzkiego

Współpraca firmy Dachser z Uniwersytetem Łódzkim przyczyniła się do uruchomienia nowego kierunku studiów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
czytaj więcej