Biuro prasowe

BIZNES 2013-06-18

Zaprezentowany na targach Computex 2013 ASUS MeMO Pad™ HD 7 już dostępny w Polsc

Na odbywających się na początku czerwca targach Computex ASUS zaprezentował swój najnowszy 7-calowy tablet – MeMO Pad™ HD 7. Jest to bardzo mobilne i wydajne urządzenie, wyposażone w 4-rdzeniowy procesor oraz 7-calowy ekran IPS.
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-06-18

Jak racjonalnie zarządzać budżetem rodzinnym

Dziecko to wielka odpowiedzialność. Wraz z jego narodzinami zmienia się kompletnie model budżetu domowego. Jednym z większych, regularnych wydatków są pieluchy. Ich koszt dla jednego dziecka może sięgać nawet 250 zł miesięcznie.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-18

Wiosenno-letnie warsztaty z dobrą wołowiną QMP

Czerwcowe przedpołudnie spędzone nad dzikim brzegiem Wisły… Brzmi relaksująco? Tak rzeczywiście było, zarówno podczas gotowania, jak i w trakcie wspólnej degustacji dań z dobrej wołowiny wyprodukowanej w systemie QMP.
czytaj więcej

Dobra wołowina w letnim menu

Dzięki pięknej pogodzie latem chętniej wychodzimy z domu, wieczór przed telewizorem zamieniając na codzienną porcję ruchu.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-17

Ocieplanie budynków - inwestycja, która szybko się zwraca

Termoizolacja, czyli popularne ocieplanie budynków, niesie za sobą szereg korzyści. Pierwszą z nich są oczywiście oszczędności wynikające ze zmniejszenia niekontrolowanych strat energii cieplnej, co przekłada się na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji domu.
czytaj więcej
Motoryzacja BIZNES 2013-06-17

Bezpieczne wakacje – wszystko, o czym trzeba pamiętać zanim ruszymy na wakacje

Jak wydać mniej na paliwo jeżdżąc wg zasad „eco drivingu”, jak zaplanować bezpieczny wyjazd, o czym należy pamiętać przygotowując się do wakacyjnej podróży samochodem. Na te i szereg innych pytań odpowiedzą eksperci podczas eventu „Bezpieczne wakacje z Martomem”.
czytaj więcej
Nieruchomości BIZNES 2013-06-17

Podpowiada i inspiruje – Iguane na Podlaskiej Giełdzie Budowlanej

Rozpoczynająca się już w najbliższą sobotę II edycja Podlaskiej Giełdy Budowlanej to wydarzenie, którego nie powinien przeoczyć nikt planujący w najbliższym czasie budowę czy urządzanie domu.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-17

ASUS X550CC – 15-calowy notebook w atrakcyjnej cenie

Notebooki z serii X charakteryzują się eleganckim i stylowym designem. Model X550CC wyposażono w procesor Intel® Core™ i3 trzeciej generacji oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GT 720M. X550CC to bardzo uniwersalne urządzenie, które nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-17

„Wystawa rodziny Dominików” w Galerii Delfiny

13 czerwca w Galerii Delfiny na warszawskim Powiślu ruszyła ekspozycja pt. „Wystawa rodziny Dominików”.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-06-17

840 zł za polecanie konta Meritum Banku

Klient Meritum Banku otrzymał aż 840 zł za polecanie Prostego Konta Osobistego w programie rekomendacyjnym „Przejdź do Meritum”.
czytaj więcej