Biuro prasowe

BIZNES 2013-06-28

Nowoczesne dekoracyjne tynki kwarcowe marki Francesco Guardi

Tynki kwarcowe z kolekcji Francesco Guardi, firmy LAKMA, to linia mas dekoracyjnych, produkowanych na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej oraz ściśle wyselekcjonowanych kruszyw kwarcowych o grubości ziarna od 0,1 do 1,2 mm.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-28

Wspólny sukces Dachser i Uniwersytetu Łódzkiego

Współpraca firmy Dachser z Uniwersytetem Łódzkim przyczyniła się do uruchomienia nowego kierunku studiów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2013-06-27

Wakacyjne gadżety – niezbędnik żeglarza

Mazury to piękne miejsce na spędzenie wakacji w Polsce. Urlop pod żaglami będzie fantastyczną przygodą zarówno dla grupy przyjaciół, jak i rodziny z dziećmi.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-06-27

Stopy procentowe w dół, raty kredytów gotówkowych bez zmian

Im niższe stopy procentowe, tym niższe raty – to zdanie w ciągu ostatnich miesięcy słyszał już prawie każdy. Jednak nie wszyscy klienci banków to odczuli. Zobowiązania osób, które spłacają kredyty gotówkowe prawie się nie zmieniły.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-06-27

Porównuj i kupuj ubezpieczenia na stronie Meritum Banku!

Meritum Bank uruchamia na swojej stronie internetowej Market Ubezpieczeń, w którym można szybko i wygodnie porównać oraz kupić szeroką gamę ubezpieczeń oferowanych przez 10 towarzystw ubezpieczeniowych.
czytaj więcej
Gospodarka BIZNES 2013-06-26

Zarządzanie podróżami służbowymi – efektywniej, taniej i bardziej mobilnie

W dobie globalnego biznesu technologia daje coraz więcej możliwości zdalnej obecności w najodleglejszych zakątkach świata.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-26

Seria bizhub PRESS 1250 wyróżniona prestiżową nagrodą EDP

European Digital Press Association (EDP)uznało serię bizhub PRESS 1250 za zwycięzcę w kategorii „Najlepsze produkcyjne urządzenie drukujące na papier cięty – druk wysokonakładowy” 2013.
czytaj więcej
Energetyka BIZNES 2013-06-26

Nowy system zasilania MGE Galaxy 300i

UPS MGE Galaxy 300i zapewnia niezawodne źródło prądu dla kluczowych aplikacj
czytaj więcej
Kultura BIZNES 2013-06-26

Brytyjskie media o polskich artystach: Przyciągają jak magnes!

Magnetyczni Polacy – tak The Financial Times podsumował wystawę Polish Art Now: Presented by Abbey House zorganizowaną w londyńskiej Saatchi Gallery. Polska przeżywa artystyczny renesans po 24 latach od upadku komunizmu – pisał z równie wielkim entuzjazmem The Guardian.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-26

Schneider Electric wspiera młode talenty

Koncert charytatywny na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz cykl edukacyjnych warsztatów dla uczniów XXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Czackiego
czytaj więcej