Biuro prasowe

BIZNES 2020-01-16

Przychody Grupy Stelmet za rok obrotowy 2018/2019 w górę o 9%

Według wstępnych szacunków, przychody Grupy Stelmet w roku obrotowym 2018/2019 wyniosły 602 mln zł i były o blisko 9% wyższe niż rok wcześniej. Skonsolidowana EBITDA, czyli wynik operacyjny powiększony o amortyzację, wyniosła 68,9 mln zł wobec 68,6 mln zł przed rokiem.
BIZNES 2020-01-16

Konkurs konsumencki w Biedronce w ramach kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”

Trwa 41. sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich, a równolegle z nim, prowadzona jest druga odsłona kampanii „Milka. Sercem z Naszymi”.

Drill Deal od Red Dev Studio zmierza na Steam

Red Dev Studio, notowany na NewConnect producent gier na platformy stacjonarne i mobilne, podpisał kolejną umowę z Ultimate Games, dzięki której swoją premierę na platformie Steam będzie miał symulator platformy wiertniczej Drill Deal.
Źródło informacji: InnerValue
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-16

Język nowej generacji

Najstarsi przedstawiciele generacji Pokolenia Z właśnie stają się samodzielnymi konsumentami. Jacy są? Co lubią? Co warunkuje ich decyzje zakupowe? Przed tymi pytaniami stają właśnie marki, które chciałby dotrzeć do serc (i portfeli) nowej, grupy potencjalnych klientów.
BIZNES 2020-01-16

Pani rektor czy rektorka - dlaczego uczelniami nie kierują kobiety?

Rektorzy to w Polsce prawie wyłącznie mężczyźni - wynika z badań dr Anny Pokorskiej. Tymczasem Szkołą Główną Turystyki i Hotelarstwa Vistula kieruje dr hab., prof. Jolanta Żyśko. To jeden z wyjątków w Polsce.
BIZNES 2020-01-16

Producent włókien naturalnych Barnhardt wybiera IFS Applications w chmurze

W pełni zarządzane rozwiązanie ERP firmy IFS działające w chmurze zapewni przedsiębiorstwu pełny obraz działań operacyjnych i udostępni jednolitą wersję informacji
Źródło informacji: IFS Poland
czytaj więcej
Sport BIZNES 2020-01-16

Milka zagrzewa do bycia Sercem z Naszymi

Milka, oficjalny sponsor Polskiej Reprezentacji Skoczków Narciarskich, kolejny rok z rzędu zachęca Polaków do tego, aby byli Sercem z Naszymi.
BIZNES 2020-01-16

Dni Otwarte w Malta Point – poznańskiej inwestycji Nexity

Nexity zaprasza na Dni Otwarte w inwestycji Malta Point. 17 i 18 stycznia 2020 roku wszyscy zainteresowani kupnem mieszkania przy ulicy Brneńskiej w Poznaniu, będą mogli odwiedzić Biuro Sprzedaży i dowiedzieć się o wszystkich szczegółach oferty.
Źródło informacji: Marketing & Communications Consultants
czytaj więcej
BIZNES 2020-01-16

Europapier wzbogaca swoją ofertę o papier recyklingowy

Ze względu na troskę o środowisko jak i potrzeby klientów, Europapier Polska wzbogaca swoją ofertę o papier recyklingowy IMPACT.
BIZNES 2020-01-16

Prąd będzie coraz droższy – ale można się przed tym bronić

W 2018 r. zużycie energii zwiększyło się globalnie o 2,9 proc. i było na najwyższym poziomie od 2010 r. Zapotrzebowanie na energię elektryczną będzie rosło 2 razy szybciej niż zapotrzebowanie na wszystkie typy energii łącznie – oceniaja Międzynarodowa Agencja Energetyczna.