Biuro prasowe

Bankowość BIZNES 2013-06-27

Porównuj i kupuj ubezpieczenia na stronie Meritum Banku!

Meritum Bank uruchamia na swojej stronie internetowej Market Ubezpieczeń, w którym można szybko i wygodnie porównać oraz kupić szeroką gamę ubezpieczeń oferowanych przez 10 towarzystw ubezpieczeniowych.
czytaj więcej
Gospodarka BIZNES 2013-06-26

Zarządzanie podróżami służbowymi – efektywniej, taniej i bardziej mobilnie

W dobie globalnego biznesu technologia daje coraz więcej możliwości zdalnej obecności w najodleglejszych zakątkach świata.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-26

Seria bizhub PRESS 1250 wyróżniona prestiżową nagrodą EDP

European Digital Press Association (EDP)uznało serię bizhub PRESS 1250 za zwycięzcę w kategorii „Najlepsze produkcyjne urządzenie drukujące na papier cięty – druk wysokonakładowy” 2013.
czytaj więcej
Energetyka BIZNES 2013-06-26

Nowy system zasilania MGE Galaxy 300i

UPS MGE Galaxy 300i zapewnia niezawodne źródło prądu dla kluczowych aplikacj
czytaj więcej
Kultura BIZNES 2013-06-26

Brytyjskie media o polskich artystach: Przyciągają jak magnes!

Magnetyczni Polacy – tak The Financial Times podsumował wystawę Polish Art Now: Presented by Abbey House zorganizowaną w londyńskiej Saatchi Gallery. Polska przeżywa artystyczny renesans po 24 latach od upadku komunizmu – pisał z równie wielkim entuzjazmem The Guardian.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-26

Schneider Electric wspiera młode talenty

Koncert charytatywny na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz cykl edukacyjnych warsztatów dla uczniów XXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Czackiego
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-06-25

Jak firmy z sektora MSP mogą stymulować swój rozwój?

Optymalizacja zarządzania zasobami jest kluczem do podniesienia jakości oferowanych usług. To szczególnie ważne dla firm z sektora MSP zajmujących się produkcją, logistyką i magazynowaniem.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-25

Wielkie otwarcie apartamentowca Dune

Nad Morzem Bałtyckim, w Mielnie, przy samej promenadzie nadmorskiej, powstał prestiżowy apartamentowiec Dune. Uroczystość otwarcia tej eleganckiej inwestycji odbyła się 8 czerwca br. Był to wieczór pełen wrażeń, podczas którego wystąpiły gwiazdy estrady.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-24

Nowoczesne technologie w łazience – powłoka DP active

Aquaform ma w swojej ofercie kabiny prysznicowe oraz parawany nawannowe ze specjalną powłoką DP active, dzięki której oszczędzamy czas, energię i pieniądze. Zapewnia ona łatwiejsze utrzymanie czystości i sprawia, że brud nie przylega tak mocno do powierzchni szklanych.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2013-06-24

Strefa Technologii Mobilnych Huawei w Pasażu Grunwaldzkim

W dniach 22-23 czerwca 2013, w Pasażu Grunwaldzkim swój przystanek miał Huawei Roadshow "Make it Possible". W Pasażu pojawiła się Strefa Technologii Mobilnych Huawei, w której na odwiedzających czekało wiele multimedialnych atrakcji, w tym konkurs z nagrodami.
czytaj więcej