Biuro prasowe

BIZNES 2013-06-26

Schneider Electric wspiera młode talenty

Koncert charytatywny na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz cykl edukacyjnych warsztatów dla uczniów XXVII Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Czackiego
czytaj więcej
Finanse BIZNES 2013-06-25

Jak firmy z sektora MSP mogą stymulować swój rozwój?

Optymalizacja zarządzania zasobami jest kluczem do podniesienia jakości oferowanych usług. To szczególnie ważne dla firm z sektora MSP zajmujących się produkcją, logistyką i magazynowaniem.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-25

Wielkie otwarcie apartamentowca Dune

Nad Morzem Bałtyckim, w Mielnie, przy samej promenadzie nadmorskiej, powstał prestiżowy apartamentowiec Dune. Uroczystość otwarcia tej eleganckiej inwestycji odbyła się 8 czerwca br. Był to wieczór pełen wrażeń, podczas którego wystąpiły gwiazdy estrady.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-24

Nowoczesne technologie w łazience – powłoka DP active

Aquaform ma w swojej ofercie kabiny prysznicowe oraz parawany nawannowe ze specjalną powłoką DP active, dzięki której oszczędzamy czas, energię i pieniądze. Zapewnia ona łatwiejsze utrzymanie czystości i sprawia, że brud nie przylega tak mocno do powierzchni szklanych.
czytaj więcej
Telekomunikacja BIZNES 2013-06-24

Strefa Technologii Mobilnych Huawei w Pasażu Grunwaldzkim

W dniach 22-23 czerwca 2013, w Pasażu Grunwaldzkim swój przystanek miał Huawei Roadshow "Make it Possible". W Pasażu pojawiła się Strefa Technologii Mobilnych Huawei, w której na odwiedzających czekało wiele multimedialnych atrakcji, w tym konkurs z nagrodami.
czytaj więcej
Motoryzacja BIZNES 2013-06-24

Best Brand po raz dziewiąty z rzędu dla Webasto!

Warszawa, 24 czerwca 2013 – Z ponad 71% oddanych głosów Webasto zajęło pierwsze miejsce w ranking Best Brand (Najlepsza Marka).
czytaj więcej

APN Promise S.A. najlepszym partnerem Microsoft w Polsce

APN Promise S.A., dostawca oprogramowania i sprzętu komputerowego oraz usług informatycznych, został uznany za najlepszą firmę partnerską Microsoft w Polsce, czego potwierdzeniem jest przyznanie Spółce tytułu „Country Partner of the Year”.
czytaj więcej
Turystyka BIZNES 2013-06-24

W domu, w pracy, na wakacjach - kubek termiczny

Kubek termiczny to doskonałe akcesorium na cały rok. Przyda się nie tylko w czasie zimowych wyjazdów, ale również podczas codziennych podróży do pracy, mazurskich wypraw na żagle, czy letnich porządków w ogrodzie.
czytaj więcej
BIZNES 2013-06-24

Czy i co Polacy jedzą w pracy?

Jedna trzecia aktywnych zawodowo Polaków w ciągu ośmiu godzin pracy je zaledwie jeden posiłek. Jest nim najczęściej drugie śniadanie w postaci kanapki, owoców lub słodyczy.
czytaj więcej
Bankowość BIZNES 2013-06-24

Kolejny etap budowy banku mobilnego Meritum: nowy serwis WWW

Meritum Bank uruchomił nową stronę internetową. Dzięki zastosowaniu technologii Responsive Web Design serwis dopasowuje się do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlany – jest tak samo funkcjonalny na komputerze, smartfonie i tablecie.
czytaj więcej