Biuro prasowe

BIZNES 2013-11-12

Czy to koniec przecen?

Rosną zarówno ceny nowych mieszkań, jak i marże kredytowe
czytaj więcej
Nieruchomości BIZNES 2013-11-12

Prologis Europe Launches Property Search iPhone App

WARSAW – 12 November 2013 – Prologis, Inc., the leading global owner, operator and developer of industrial real estate, today announced the launch of an iPhone app for its customers and real estate agents looking for facilities in Europe.
czytaj więcej
Nieruchomości BIZNES 2013-11-12

Prologis Europe Uruchamia Wyszukiwarkę na iPhone’a

WARSZAWA – 12 listopada 2013 r. – Prologis, Inc., wiodący globalny właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych poinformował dzisiaj o uruchomieniu, przeznaczonej dla użytkowników telefonów iPhone.
czytaj więcej
Nieruchomości BIZNES 2013-11-08

Stanowisko Radius Projekt w sprawie sporu z Bau und Technik

Firma Radius Projekt odwoła sie od decyzji Sądu i zgłosi sprawę do Prokuratury, przedstawiając stosowną dokumentację, potwierdzającą szkodliwe działania firmy Bau und Technik, które naraziły spółkę na straty wycenione na 8 mln złotych.
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-08

Nawet 50 tys. zł upustu od dewelopera

Mimo poprawy koniunktury deweloperzy wprowadzają wiele ofert promocyjnych, co świadczy o dużej konkurencyjności na rynku mieszkaniowym. Zyskują na tym klienci
czytaj więcej
BIZNES 2013-11-06

We Wrocławiu za miej niż 4 tys. zł za metr

Wrocławskie mieszkania deweloperzy oferują nawet poniżej 4 tys. zł/mkw.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-30

Kładzenie płytek kamiennych w łazience

Kamień naturalny, poza walorami estetycznymi, posiada również wysoką odporność na wpływ nadmiernej ilości wody. Cecha ta sprawia, iż przy prawidłowym przeprowadzeniu prac montażowych, jest on popularnym rozwiązaniem w walce z zawilgoceniem pomieszczeń.
czytaj więcej
Nieruchomości BIZNES 2013-10-29

Upadłość Bau und Technik Polska.

8 mln zł kary za nie wywiązanie się z warunków kontraktu żąda Grupa Radius Projekt w ramach wniosku o upadłość Bau und Technik. To kolejny taki spór w polskim sektorze budowlanym.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-25

Ocieplanie domu, czyli co musi wiedzieć właściciel

Kalendarzowa jesień rozpieszcza nas w tym roku dość wysokimi temperaturami. Warto więc wykorzystać jeszcze sprzyjającą nam aurę i ocieplić dom w oczekiwaniu na nadejście srogiej zimy.
czytaj więcej
BIZNES 2013-10-25

Czy będzie odbicie cen?

W ostatnich miesiącach najwięcej mieszkań sprzedało się w Krakowie, Warszawie i Poznaniu. W tych miastach oferta rynku deweloperskiego zmalała najbardziej.
czytaj więcej