W Mszczonowie pod Warszawą otworzy się Deepspot, czyli najgłębszy basen nurkowy w Polsce, który ma szansę zapisać się na kartach historii i ustanowić oficjalny rekord Guinnessa.
Źródło informacji: Biuro Rekordów

Klub Dziki Warszawa rozpoczął współpracę z należącą do greckiego koncernu Sarantis marką STR8. Współpraca obejmuje działania eventowe i digitalowe.
Źródło informacji: Agencja Public Relations KEY PR

Dużym sukcesem zakończył się Wyścig by Tomasz Marczyński w Niepołomicach – w tym roku wspólnie z zawodnikiem zespołu Lotto Soudal na mecie stanęło prawie 500. kolarzy amatorów. Zawodnicy pokonali jedną z wybranych tras - o długości 37 lub 112 kilometrów.
Źródło informacji: Best Brands PR

KROSS, lider rynku rowerowego w Polsce przedstawił nową kolekcję na kolejny sezon. Wśród nowości pokazano 7 modeli rowerów elektrycznych: miejskich, crossowych i górskich a także zmienioną serię Level. Poszerzono także ofertę znanych i cenionych graveli z rodziny Esker.
Źródło informacji: Prepare Sp. z o.o.

Jaka jest szansa na to aby w Polsce bardziej dynamicznie rozwijały się sporty motorowe? Na razie udało się to tylko w przypadku żużla. Jednak inne dyscypliny takie jak rajdy czy Formuła 1 również cieszą się ogromnym zainteresowaniem a nie przekłada się to na ich rozwój w Polsce.
BIZNES 2020-09-23

Prawie pół ekstraklasy w Brzegu Dolnym. Młodzieżowy MicoCup wraca do gry!

Już w najbliższą sobotę i niedzielę (26-27 września) na stadionie w Brzegu Dolnym zostanie rozegrana IV edycja młodzieżowego turnieju piłkarskiego MicoCup. Swoje drużyny wystawi aż sześć klubów, które mają seniorskie drużyny w ekstraklasie.
Źródło informacji: PR Expert

9. edycja charytatywnej sztafety Wrocław Business Run już w najbliższą niedzielę, 6 września. Tym razem event odbędzie się w nowej, bezpiecznej formule. Każdy z 19 tys. zapisanych biegaczy pokona dystans 4 km.
BIZNES 2020-08-21

Cykl Biegów 5/5 Sezon 2020/2021 już trwa!

VIII Bieg AGROBEX Piastowska Piątka w Pobiedziskach wygrał Marcin Stokowski z Pobiedzisk. Najlepszy zawodnik przebiegł dystans 5 km w czasie 18:23. Drugie miejsce zajął Bartosz Przybysz ze Swarzędza, a na trzecim miejscu stopniu podium stanął Radosław Pluciński.

Pierwsza na świecie mata treningowa z trzciny cukrowej

Wykonana w 86% z trzciny cukrowej i nadająca się w 100% do recyklingu profesjonalna mata treningowa ERGO-ECOTM to nowość w ofercie Gipara Fitness.
Źródło informacji: Communication

Wrocław pobiegnie dla zmagających się z niepełnosprawnością ruchową!

Bulwary nad Odrą, Park Południowy, a może Las Osobowicki? W tegorocznej edycji Wrocław Business Run biegacze sami wyznaczą trasę biegu. Przy okazji pomagając ponad 50 osobom z niepełnosprawnością ruchową z całej Polski.