Biuro prasowe

BIZNES 2020-03-11

KORONAWIUS? NIE DAJ SIĘ ZŁAPAĆ CYBERPRZESTĘPCOM - CERT Polska, NASK

Liczba ataków, wyłudzeń, akcji phishingowych w sieci rośnie już nie z roku na rok, ale z miesiąca na miesiąc.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-11

Spamerzy używają koronawirusa by wdrożyć keyloggera

Epidemia związana z koronawirusem trwa i co gorsza każdego dnia możemy przeczytać o nowych zakażeniach na całym świecie.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-10

Laptopy Huawei, w tym najnowszy MateBook D 15, w nowych cenach i z prezentem

Laptopy Huawei MateBook D 15, MateBook X Pro (z procesorem Intel Core i7 oraz Intel Core i5) oraz MateBook 13 dostępne są w nowych, atrakcyjnych cenach. Każdy, kto kupi urządzenie objęte promocją, otrzyma w prezencie plecak na laptop.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-10

Next Mobile startuje z integratorem Internetu rzeczy

Oferująca usługi telekomunikacyjne firma Next Mobile uruchomiła submarkę Next IoT, specjalizującą się w tworzeniu i dostarczaniu technologii tzw. Internetu rzeczy.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-10

Magazyn pod kontrolą

Polski rynek logistyczny nieustannie się rozwija. Tylko w ubiegłym roku powstało prawie 3 mln mkw. nowej powierzchni magazynowej. Wraz ze wzrostem konkurencji, coraz ważniejszym aspektem staje się niezawodność przewoźników.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-10

Vampire The Masquerade – Coteries of New York 24 marca zadebiutuje na Switchu!

Draw Distance ogłosił datę premiery Vampire The Masquerade – Coteries of New York na Nintendo Switch. Najnowszej produkcja spółki, oparta na licencjonowanym uniwersum Paradox Interactive, trafi do sprzedaży w wersji na japońską konsolę już 24 marca.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-10

Zawsze pełne energii - nowe, pojemne powerbanki Natec Trevi Compact i Natec Trev

Rozładowujące się w najmniej odpowiednim momencie baterie to cecha niemal wszystkich nowoczesnych urządzeń. Niestety, nawet jeśli mamy przy sobie ładowarkę, to o gniazdko jest już znacznie trudniej. I tutaj z pomocą przychodzą powerbanki.
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-10

Kampania Dassault Systèmes „The Only Progress is Human"

Kampania Dassault Systèmes „The Only Progress is Human” ma inspirować do poszukiwania rozwiązań największych światowych problemów
czytaj więcej

Wszystkie zalety przetwarzania brzegowego

Edge computing staje się coraz częstszym elementem firmowych systemów IT. Z czego bierze się rosnąca popularność tej technologii?
czytaj więcej
BIZNES 2020-03-10

LOG Systems i Sylvain Analytics mają spółkę w USA, liczą na kontrakty rządowe

LOG Systems z Polski wspólnie z amerykańską firmą Sylvain Analytics utworzyły spółkę joint venture, która będzie działać pod nazwą Sailog LLC, poinformował LOG Systems. Główną misją firmy jest realizacja kontraktów na rzecz instytucji rządowych Stanów Zjednoczonych.
czytaj więcej